První zasloužené jarní vítězství

První jarní vítězství se nerodilo lehce. Bylo výsledkem zodpovědného a bojovného výkonu. Rezerva divizního Junioru přijela v nejsilnější možné sestavě, když divizní „áčko” dopoledne obětovalo zápas v Sokolově, kde inkasovalo 20 gólů!

Zápas jsme začali velmi aktivně a soupeře zatlačili před jeho branku. Připravili jsme si i dvě velké šance, ale Adam May ani jednou sám před golmanem neuspěl. Přišla však 33.minuta a May se konečně prosadil a otevřel skore zápasu. Pět minut před přestávkou stejný hráč vyzrál na dvojici zkoprnělých obránců a svou individuální akci zakončil druhým gólem.
May byl u podstatných okamžiků i po přestávce. Hned v 52.minutě rozehrál akci na jejímž konci byl Dominik Rajský a tříbrankový náskok se zdál být rozhodující. Hosté se čestného úspěchu dočkali až v 78.minutě, ale Dominik Urban za tři minuty vstřelil čtvrtou branku a opět jsme vedli o tři góly. V závěru jsme nezodpovědně odkrývali střed hřiště a soupeř to dokázal ztrestat. V 87.minutě přidal druhý gól a ve druhé minutě nastavení to bylo rázem už jen 4:3. Víc už jsme ale soupeři nedovolili a konečně si připsali první jarní body.