První zápas finálové skupiny jsme nezvládli

Vstup do finálové skupiny nám nevyšel. Uplynulo pouhých 23 minut a už jsme prohrávali 3:0 a domácí měli i další šance. Po změnách v sestavě se naše hra zlepšila, soupeře jsme zatlačili do defenzívy, ale v koncovce to bylo nedůrazné. Na víc než korekci výsledku gólem Čížka jsme se nezmohli.

Zápas začal naší velkou šancí, když po přihrávce Čížka pelášil po pravé straně sám na branku Sigan, bohužel střílel nad branku. A tak přišla 13.minuta a s ní roh domácích. Po něm jsme trestuhodně nechali čas i prostor Brychovi, který neměl problém zblízka poslat míč do sítě. Ve 20.minutě postupoval středem hřiště domácí Bouška, nikdo z našich jej neatakoval a tak měl čas z více jak 25ti metrů vystřelit a míč skončil přesně u pravé tyče naší branky. Za tři minuty jsme opět vyhořeli na středu obrany a osamocený Brych neměl problém přidat třetí branku. Další tutovku stejného hráče likvidoval brankář Kremin. Za tohoto stavu stáhl trenér Žáka a nahradil jej Krumpem, přeskupily se i síly v záloze. Postupně jsme získávali půdu pod nohama, ale moc šancí jsme si nevytvořili. Tu největší měl po centru Čížka Řezáč, ale domácí golman Krabec reflexivně jeho hlavičku vyrazil.
Po přestávce jsme si vytvořili trvalou převahu. Ve 47. po rohu Sigana hlavičkoval volný Krump, ale odkrytou branku netrefil a míč poslal nad břevno. Za deset minut už jsme se dočkali. Po dalším rohu se prosadil Čížek a zblízka vykřesal naději. Tu mohl ještě více oživit Sigan, který ve vápně dostal ideální přihrávku Merty, ale poslal míč nad branku. V 71.minutě přišel ojedinělý brejk domácích a po faulu Douchy se pískala penalta. Bouška naštěstí pro nás svou střelou olízl jen břevno a míč skončil nad brankou. Ani my jsme už další gól dát nedokázali a začali finálovou skupinu porážkou. Stupně vítězů a případná finanční prémie se nám tak výrazně vzdálily.

SC Radotín – FC Zličín 3:1 (3:0)
Branky: 13.a 23. Brych, 20. Bouška – 57. Čížek
FC Zličín: Kremin – Valoušek (46. Žák), Chrž, Žák (30. Krump), Krupička (46. Doucha) – Klíma – Sigan, Čížek, Merta – Řezáč, Novák (65. Carboch).

Slivenec – Přední Kopanina 0:6 (0:2)
Branky: Juckem 2, Charvát, Slanina, Nedvěd, Houška
Aritma – FSC Libuš 4:2 (2:2)
Branky: Jarský 2, Novák, Pavelka – Brandejs, Laušman