První vyhraný zápas na turnaji

Po delší pauze jsme opět nastoupili proti soupeři, který měl sice ve svém mužstvu ročník 94, ale kombinační hrou nás zaskočil.

Po dlouhé době jsme nastoupili k zápasu. Náš soupeř hraje divizi a je z Dukly. Po hvizdu rozhodčího utkání začalo. Prvních pět minut jsme ještě stačili soupeři konkurovat, ale zbytek první půle nás soupeř jednoznačně přehrával a my jsem kolem nich jenom běhali. Paradoxně jsme se do vedení dostali my, když se ranou přibližně z 30 metrů blýskl „Urby“ a dostal nás do vedení 1:0. Do konce první půle se stačil prosadit ještě Jarda a upravil tak na poločasový stav 2:0. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit lépe než do té první, a to se nám docela povedlo. Hned ze začátku druhé půle jsme začali k hráčům Dukly a hned to na hře bylo znát. Dukla začala „kopit“ více chyb a důsledkem toho byl třetí gól v síti Dukly. Po nádherné nahrávce Fandy do malého vápna neměl Jarda problém dát svůj druhý gól a upravit stav na 3:0. Do konce utkání jsme stačili přidat ještě jeden gól zásluhou Máry Hájka ( povedený trestný kop zhruba 30 metrů od branky ). Zápas tedy skončil 4:0.