První výhra proti Podolí

Článek obsahuje reportáže ze dvou zápasů a to ze zápasu proti AFK Slavoj Podolí Praha a zpětně ze zápasu proti ABC Braník z důvodu nedostatečných informací a podkladů.

AFK Slavoj Podolí Praha:

Zápas byl ze začátku velice vyrovnaný, ale ipřesto jsme si dokázali vytvořit mnoho šancí, ze kterých jsme bohužel nedokázali vstřelit branku. Novosad, který měl nejméně 6 šancí, kdy šel sám na brankáře, nedokázal proměnit ani jednu. Zhruba ve 25. minutě jsme obdrželi první gól v utkání a prohrávali jsme 0:1. Netrvalo dlouho (30. min.) než jsme dokázali Na tento gól odpovědět a Bous po krásné individuální šanci dokázal vstřelit gól 1:1.

Ve druhé půli byla opět hra vyrovnaná, ale štěstí stálo na naší straně a Hrabák, který si dokázal vytvořit prostor skóroval do sítě hostů 2:1.

FC Zličín - AFK Slavoj Podolí Praha 2:1 (1:1)

ABC Braník:

Ze začátku se zdálo, že bychom s Braníkem dokázali uhrát dobrý výsledek, ale zdání klame a Braník nás ujistil tím, že na jejich horké půdě nemáme šanci uspět. Soupeř nás tlačil po celý první poločas a nedal nám téměř žádnou šanci skórovat. Paradoxem je, že ipřesto, že nám šance neposkytli a bylo jasně vidět, kdo je na hřišti pánem, jsme dokázali první poločas vyhrát 0:1, skóroval Novosad.

Druhý poločas byl už jen z naší strany trápení a jen jsme vyčkávali, kdy obdžíme branku. Postupem času jsme ztráceli sílu a proto Braník dokázal bez problému otočit zápas na 3:1.

ABC Braník - FC Zličín 3:1 (0:1)

Pražský přebor, 1. kolo, středa 14.9.2011, 18:00

FC Zličín 2:1 AFK Slavoj Podolí Praha