První vítězství v přípravě

Až ve čtvrtém přípravném zápase jsme se dočkali prvního vítězství. Na velmi pěkném trávníku útulného stadionku na Karlštejně jsme porazili 2:1 účastníka středočeského přeboru Český Lev Union Beroun.

Zápas jsme začali velmi aktivně a už v 8.minutě jsme šli do vedení. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Čížek a poslal ho bez váhání do sítě. Ve 27.minutě Víger vybojoval míč, posunul ho doleva Valouškovi, ten se do koncovky nedostal ale dorážka Skály už znamenala dvoubrankové vedení. V 31.minutě si nerozuměl Šokoďko s Douchou, ale náš golman sólový nájezd soupeře stačil zlikvidovat. Ve 35.minutě přišel zbytečný faul Valouška a po přímém kopu zaváhání naší obrany a kontaktní gól soupeře.
Po půli jsme si vytvořili řadu velkých šancí, ta Chržova a Mileliho byla z rodu tutových, ale další gól už nepadl. Nevyužili jsme ani chybu Berouna a nepřímý kop uvnitř šestnáctky. Řezáč pálil vysoko nad branku.

Sestava: Šokoďko – Doucha, Sigan, Byrtus, Stolfa (24. Valoušek) – Roubíček (46. Řezáč) – Novák, Chrž (59. Žák), Čížek, Skála – Víger (46. Mileli).