První porážka v souteži proti Podolí B

Do nedělního utkání mladšího dorostu jsme nastoupili s tím, že každopádně chceme vyhrát, i když postup do přeboru byl naprosto jistý.

První minuty utkání byli pro náš tým velmi špatné, protože už v prvních minutách jsme inkasovali gól, stav 1:0. Nevěšeli jsme hlavy dolů a pokračovali v utkání dál, jako by to bylo 0:0. Poté začalo poprchávat a terén začal být velmi kluzký, což dělalo problémy především brankářům a hráčům také. Hráči Podolí toho využili, vyslali center před naši bránu a Ondřej Smutný si sice „křikl“, ale míč mu z rukou vyklouzl a hráč Podolí skóroval, stav 2:0. Po této akci se rozpršelo natolik, že by se dresy dali tzv. ždímat a ze hřiště se stalo jedno velké bahniště. V první půli se toho více nestalo, atak jsme šli do šatny s dvou brankovým rozdílem.

Do druhého poločasu jsme vstoupili za rozjasněného počasí, zajisté jsme toho chtěli vyžít a také, že se nám to povedlo. Sice jsme inkasovali další branku, ale to nás nabudilo natolik, že jsme jim 3 body nechtěli jen tak darovat, stav 3:0. Po inkasované brance se stoper Jan Reitermann vytáhl na post záložníka a hned to bylo o něco lepší. Rozpohybovala se hra a vytvořili jsme si více prostoru, což je velice důležité. Petr Žaba, který hrál na postu útočníka vystřídal a do hry se dostal Robert Tlustý. Ihned se útok posílil a po krásné akci, která začala u Ondřeje Jíchy, byla zakončena gólově a gól vstřelil Pavel Cvetkovski, který byl 3 měsíce mimo a poštěstil se mu návrat gólem, stav 3:1. Po této nádherné akci jsme začali tlačit ještě víc a vytěžili jsme z toho další gól, který vstřelil Ondřej Jícha z trestného kopu dělovkou do soupeřovi sítě, stav 3:2. Po nátlaku a touze dát gól, alespoň na remízu, jsme zapomněli na obranu a hráč Podolí unikl, vstřelil gól a tím se naděje zmenšili, stav 4:2. Dále se více nestalo a tímto výsledkem zápas skončil