První pokus o postup jsme nezvládli

Přílišná nervozit a chyby v defenzívě. Proto se na Uhelných skladech hrálo nerozhodně a o našem případném postupu do divize se bude rozhodovat až tuto sobotu ve Vršovicích.

Přílišná nervozit a chyby v defenzívě. Proto se na Uhelných skladech hrálo nerozhodně a o našem případném postupu do divize se bude rozhodovat až tuto sobotu ve Vršovicích.

Zápas jsme začali aktivně. Už v 9.minutě rozehrál Novák přímý kop na Zahálku, ale tomu stačil do střely vložit nohu Hurych. Další náznak šance Čížka zlikvidovala domácí obrana. V 17.minutě musel poprvé zasahovat náš brankář Zamazal, který centr Dvořák uklidil do bezpečí. Ve 22.minutě jsme nevyužili závar před domácí brankou a ani nadvakrát Valoušek míč do sítě nepropasíroval. Prakticky z protiútoku se sám před Zamazala dostal Vinklar, ale náš golman zasáhl bravurně. Další závar před domácí brankou už mohl skončit gólem, ale Zachař v poslední chvíli míč z lajny odvrátil. Ve 27.minutě se do šance dral Žák a Dvořák jej přidržel rukou. Pozorný sudí Severýn faul viděl a pískala se penalta. Tu proměnil Novák a dostali jsme se do vedení. Za pět minut připravil Sochor palebnou pozici pro Čížka, ale náš kapitán míč pořádně netrefil a ten skončil v náruči domácího brankáře. Ve 38.minutě bohužel přišla fatální chyba Šatného, který odkopem míč netrefil a Dvořák sám proti Zamazalovi vyrovnal.
Po přestávce nás domácí dostali pod tlak. Michal v šanci naštěstí naší branku minul a podruhé ho výborně vychytal Zamazal. Naši ofenzívu oživil příchod Merty, kterého domácí hned v první akci faulovali. Přímý kop Nováka však skončil jen na boční síti. V závěru zápasu se domácí hnali do útoku a my jsme měli několik slibných brejků, ale ani jeden ke gólu nevedel. Zápas tak skončil spravedlivou remízou.
Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Uhelné sklady mají dobré mužstvo, zkušené, bylo to v utkání vidět . Vyrovnávací branka soupeře však patří do kategorie tragických. Naši dva obránci nezvládli situaci a právem jsme dostali vyrovnávací gól. Byl to bohužel klíčový moment. Na zápas jsme se připravili, ale porazit nejlepší tým jara nebylo v našich silách. Kluci bojovali, byli pod velkým psychickým tlakem, báli se chybovat. Kladem je zařazení Merty do sestavy a také fakt, že máme stále postup ve vlastních rukách. Poslední utkání s Vršovicemi bude pro nás nejtěžším utkáním, ale máme na to, abychom to zvládli. Za určitých okolností by nám mohla stačit i remíza, na to se ale nesmíme spoléhat!
Miroslav Pauřík (Uhelné sklady): Ve druhé půli jsme už byli lepší, soupeře jsme fyzicky přehrávali a mohli jsme přidat druhý gól. Ale celkově je remíza odpovídající.