První bod vezeme z Vršovic.

Ve třetím kole Pražského plynárenského přeboru mužů jsme v sobotu 27.8.2016 zajížděli na hřiště Vršovického Unionu.

Ve třetím kole Pražského plynárenského přeboru mužů jsme v sobotu 27.8.2016 zajížděli na hřiště Vršovického Unionu.

Po neúspěšném dvou zápasovém vystoupení jsme byli odhodláni získat nějaký bod na půdě Vršovic.

Bylo nutné si v týdnu před tímto zápasem s klukama vyříkat věci, hlavně ohledně koncentrace při zápasu. Kluky, co z nich momentálně nebyla cítit 100% chuť hrát, jsem poslal do B týmu a naopak šli dva hráči do A týmu.

Již tedy nabuzeni, jsme šli s odhodláním do dalšího kola. Věděli jsme, že Vršovice hodně brání a vyrážejí pouze na brejky, také to, že jsou hodně silní ve vzduchu a tedy ve standardních situacích. Zápas se odvíjel v dobrém tempu a kluci se snažili být více na balonu, což bylo vidět na hřišti. Herně byli nad soupeřem, ale byl to právě soupeř, který měl gólovou šanci a to v 11´minutě. Vršovice zahrávaly trestný kop, při které se balon dostal do skrumáže před brankou. Balon se vykutálel na malé vápno, kde stál nepokrytý hráč soupeře a střelou nahoru chtěl zakončit. Výborně se zorientoval náš brankář Blahovec a bravurně vyrazil. Pak se opět hrálo nahoru dolu …. soupeř nás ohrožoval, ale jen centrovanými balony do vápna. My jsme sice byli fotbalovější a drželi víc balon na kopačkách, ale bohužel opět jen k vápnu – stále nám chybí od začátku sezony více dravosti v pokutovém území a finální přihrávka. Šanci jsme měli samozřejmě i my a to ve 26´minutě, kdy centroval z pravé strany Žák a ve vápně se snažili patou zakončit Konečný s Minaříkem. Do konce poločasu měl soupeř ještě jednu takovou polo šanci, ale opět výborně zasáhl Blahovec.

V druhém poločase jsme hru od počátku převzali a od 70´minuty jsme byli nad soupeřem i fyzicky. Soupeř už pouze nakopával a nepouštěl se do žádných akcí. Naopak my jsme si ke konci zápasu vytvořili takový tlak, kdy byl Merta sám před brankářem ... ale bohužel nedal. V nastaveném čase jsme ještě měli závar před bránou, ale opět jsme tam balon nedokázali dostat. Prostě musíme být víc hladoví a víc se „cpát“ do vápna. Nakonec je remíza asi zasloužená. Musíme opět potrénovat a věřím, že za týden přijde první výhra.

Za zápas chci samozřejmě klukům poděkovat....

Trenér : Martin Hořejší

Pražská teplárenská přebor mužů, 3. kolo, sobota 27.8.2016, 10:30

SK Union Vršovice 0:0 FC Zličín

Žluté karty 65. Minařík, 71. Tomaides - 39. Konečný, 64. Zahálka, 86. Horálek
SK Union Vršovice Maha - Martin Minařík, Protivínský, J. Šimr, Zukal, Kříž (46. Kaiser), Kučera (76. Povejšil), P. Tomaides, Špulka, Humpl (46. Petržílka), Špaček (82. Valenta).
FC Zličín Blahovec - Vagner, Zahálka, Krejčí, Valoušek, Martin Minařík (73. M. Šindelář), Kroupa (68. Horálek), Žák, Patrman, Konečný (81. Karabin), Merta.
Rozhodčí Klička - Stěhule, Rod. delegát Slavík
Diváci 60
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Blahovec Vít 90 0 0 0
Krejčí Martin 90 0 0 0
Valoušek Richard 90 0 0 0
Minařík Martin 73 0 0 0
Zahálka Martin 90 0 1 0
Žák Lukáš 90 0 0 0
Horálek Petr 22 0 1 0
Patrman Petr 90 0 0 0
Vagner Tomáš 90 0 0 0
Kroupa Jakub 68 0 0 0
Konečný Marek 81 0 1 0
Karabín Mykhaylo 9 0 0 0
Merta Ivan 90 0 0 0
Domácí Hosté Výsledek