Přátelské utkání s FK Řeporyje

Na pátek 30.4.2010 jsme si pozvali FK Řeporyje k přátelskému utkání. Po celý zápas jsme jasně dominovali a soupeře jsme nepustili ani k jediné střele.

Při sledování a koučování tohoto utkání jsem viděl naše mužstvo před rokem, kdy začínalo hrát zápasy proti jiným soupeřům a často v nich prohrávalo vysokým rozdílem. Pokrok, kterého jsme dosáhli po jednom roce je více než markantní. Protože jsme poločas vyhráli 7:0 a soupeř se nemohl prosadit, část druhého poločasu jsme odehráli pouze v sedmi hráčích, aby i soupeř mohl vyrovnat hru. Ve druhé půli padl už jen jeden gól. Čtyři góly vstřelil Ondřej Šerý, tři náš kapitán David Linka a jeden byl vlastní po samostatné akci a střele Ondřeje Šerého. I přes vysoké vítězství musím říci, že herně to tentokráte nebylo ono a výkon, který jsme předvedli by proti silnějšímu soupeři těžko stačil. Vítězství je cenné pro sebevědomí našich hráčů, protože 8:0 se nevyhrává každý den, ale nepřesností v naší hře bylo více než dost. Měl jsem pocit, že naši hráči se svým výkonem přizpůsobili slabšímu soupeři a nedali do hry všechno, co v nich je. Příště by to nemuselo stačit.