Povinné tři body

V prvním mistrovském zápasu jarní sezóny jsme zavítali na hřiště Sokola Vinoř. Po slibném představení v přátelském utkání v Řepích jsem chtěl vědět, jestli navážeme na vítěznou notu. Zápas byl ovlivněn nerovným terénem, kdy se po zimní přestávce trávník nacházel ve velmi špatném stavu, proto se kombinanční hra příliš nedařila.

V prvním  mistrovském zápasu jarní sezóny jsme zavítali na hřiště Sokola Vinoř. Po slibném představení v přátelském utkání v Řepích jsem chtěl vědět, jestli navážeme na vítěznou notu. Zápas byl ovlivněn nerovným terénem, kdy se po zimní přestávce trávník nacházel ve velmi špatném stavu, proto se kombinanční hra příliš nedařila.

Přesto náš tým dokázal hladce zvítězit a to se počítá. Na první gól jsme čekali dost dlouho. Gólman domácích chytil míč, pak ho nepochopitelně upustil a Ondra Šerý dotlačil balón za čáru. I nadále mělo naše mužstvo více ze hry, ale v poločase byl stav jen 2:0. O přestávce jsme si řekli, co děláme na hřišti špatně, jak je třeba hrát dál a výsledek se dostavil. Především posledních 15 minut jsme už hráli fotbal a dávali i branky. První tři jarní body tedy náš tým získal celkem snadno.

Příští týden v sobotu 2. dubna se od 9:00 představíme doma v zápase proti Vyšehradu. Přijďte se podívat!!

Sokol Vinoř - FC Zličín  0:6  (0:2)

branky: Linka 3, Šerý 2, Kalina

sestava: Novák - Kazimourová, Vajdl - Cháb, Žídek, Kalina - Linka, Šerý

náhradníci: Jankovič, Berky