Postup do čtvrtfinále Poháru PFS

V osmifinále Poháru PFS jsme doma přivítali obhájce trofeje Cholupice. V jejich drseu na trávník vyběhl i Michal Svoboda, ještě vloni náš hráč a nejlepší střelec za dobu našeho účinkování v přeboru.

Hosté se představili jako velmi kvalitní mužstvo a zápas byl vyrovnaný. Už v 6.minutě musel zachraňovat Tomko po střele Poláka. My jsme se poprvé dostali ke slovu v 15.minutě, ale Talpa si se střelou Skály poradil. Ve 23.minutě těsně nad naší branku pálil Masner a za dvě minuty si mohl vzpomenout, jak na našem hřišti dával góly Michal Svoboda, který obléká dres Cholupic. Naštěstí pro nás branku těsně minul. Závěr poločasu patřil nám Chrž ani na dvakrát míč do sítě nedostal a po rohovém kopu mířil hlavou nad břevno Krump. Ve 45,minutě vybojoval míč Víger, posunul jej Skálovi a ten otevřel skore zápasu.
Po přestávce se chopili otěží zápasu hosté a v 67.minutě zaslouženě vyrovnali po hlavičce Michala Svobody. V 82.minutě mohl stejný hráč zápas rozhodnout, ale Tomko vyrazil jeho střelu na tyč. A tak došlo na penalty, při kterých měli pevnější nervy naši borci.
Naše penalty proměnili: Merta, Krump a Hlava, neproměnil Víger, za hosty neproměnili penaltu Polák, Rezek a Masner.

Zbývající výsledky čtvrtinále Poháru PFS:
Uhelné sklady-Újezd n.L. 4:1 (2:1) branky: 42. a 75. Sýkora, 3. Pánek, 88. Ulrich – 21. Matoušek
FSC Libuš-FC Háje 4:1 (3:0) branky: 5. z penalty a 30. Brandejs, 24. Dlouhý, 71. M. Hrdlička – 63. Dub
FC Tempo-D.Počernice 3:0 (1:0) branky: 36. Balun, 69. Kočí, 8. Hurka
Aritma-Ďáblice 8:0 (5:0) branky: 5., 21., 39. a 90. Lukeš, 14. a 60 z penalty Jarský, 13. Weiss, 88. Sýkora
Junior-Královice 5:2 (3:1) branky: 38. a 52. Sedláček, 8. Pražák, 13. Urban, 58. Žilka – 42. Randa, 52. Machálek
Štěrboholy-Radotín 2:2 (1:2) branky: 12. Linhart, 85. Laštovka – 6. Pleyer, 32. Dlouhý, penalty 6:7
Kopanina-Uhříněves 5:0, předehráno jako 21.kolo přeboru