Podlehli jsme Hájům, rozhodla o tom jediná vydařená akce hostů

Naprostou většinu zápasu se hosté z Hájů bránili naší platonické převaze. V 69.minutě jim však vyšel jeden brejk, naše obrana propadla na levé straně a Kasal zajistil hostům tři body.

Naprostou většinu zápasu se hosté z Hájů bránili naší platonické převaze. V 69.minutě jim však vyšel jeden brejk, naše obrana propadla na levé straně a Kasal zajistil hostům tři body.

Hosté dali hned od začátku najevo, že se dopředu moc nepohrnou a tak byla aktivita především na našich kopačkách. Jako první se dral do šance Řezáč, Tlustý však vyběhl včas. V 11.minutě střílel Merta, ale jeho pokus neměl potřebnou razanci. Těsně mimo tyče mířil i další pokus Řezáče. Ve 30.minutě střílel z přímého kopu Sigan, ale Tlustý byl pozorný. Ve 34.minutě po rychlém protiútoku neuspěl v koncovce Novák. Ve 38.minutě jsme měli další výhodu přímého kopu, sražený míč pohotově napálil Klíma, ale míč v cestě do sítě trefil obránce Slabého a bylo po radosti. Hosté prakticky na naši branku v první půli pořádně nevystřelili a vybojovali si jen několik rohových kopů.
Obraz hry se příliš nezměnil ani po přestávce. Dvakrát pálil přesně Sigan, ale Tlustý dokázal dvakrát míč vyrazit. V 63.minutě napřáhl za hranicí vápna Merta a nad hlavou Tlustého se zatřáslo břevno. Vzápětí poprvé vystrčili růžky hosté, ale Kasal ještě brejkovou akci nazakončil přesně. Jeho slabou střelu likvidoval Šokoďko. V 69.minutě už to hostům vyšlo. Chybu na levé straně naší obrany využil Pospíšil, rychle potáhl míč a před brankou nabíhající Kasal jej doklepl do sítě. Hosté ještě víc zatáhli obranu a my marně hledali cestu alespoň k vyrovnání. Novákovu ránu vyrazil opět Tlustý a když už byl po hlavičce Merty překonán, míč skončil na tyči a Čížek jej do sítě dorazil, bohužel pro nás, z ofsajdové pozice. Hosté tak šťastné vítězství uhájili až do konce.
Zdeněk Slabý (FC Háje): Měli jsme problémy se sestavou, chybělo nám několik hráčů ze základu. Tomu jsem přizpůsobili taktiku a hráli jen na jednoho útočníka. Byl to remízový zápas se šťastným koncem pro nás.
Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Soupeř přijel očividně se záměrem nedostat gól a pokusit se z brejku rozhodnout. To se mu také povedlo. My jsme si s přehuštěnou obranou nevěděli rady. Chyběl důraz a agresivita v šestnáctce, bez toho se góly dávají jen těžko. Navíc se nepokusíme ani o střelu z dálky. Jedna se povedla, ale bylo z toho jen břevno. Hostům výborně zachytal golman. Tři zápasy doma a jen čtyři body, to je velké zklamání.