Plno zahozených šancí … !

V dalším kole přeboru Prahy mladšího dorostu jsme hostili našeho Jinonického souseda – bečko SK Motorlet. Díky termínové kolizi s dorosteneckou ligou jejich mužstev přijel soupeř v kombinované sestavě.

V dalším kole přeboru Prahy mladšího dorostu jsme hostili našeho Jinonického souseda – bečko SK Motorlet. Díky termínové kolizi s dorosteneckou ligou jejich mužstev přijel soupeř v kombinované sestavě.

Roteiro - fotbalové statistiky ze všech koutů republiky

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a hned v první minutě hlavou sklepl Urlas na Tsebera, ale hostující brankář s námahou vyrazil na roh. Tím asi začal náš ,,festival“ zahozených šancí, protože ty ,které jsme si vytvořili, volali po brance, ale Urlas, Votava a zase Tseber je bohužel nevyužili. A na naše kopačky se dostávala nervozita a ve hře bylo s přibývajícím časem čím dál tím více nepřesností. Hru jsme kontrolovali a hosty prakticky do ničeho nepouštěli, ale naše snaha končila i díky naší nepřesnosti ještě před pokutovým územím hostí! Když už se zdálo, že do šaten půjdeme za bezbrankového stavu vyslal dlouhý pas za obranu Malý, který v náběhu převzal Tseber a přehodil vybíhajícího brankáře hostí 1:0 – což bylo hodně důležité.

O přestávce jsme chtěli kluky uklidnit a nabádat ke zpřesnění kombinace a lepšímu pohybu, zejména bez balónu, což bylo ve velkém vedru hodně náročné ! Uklidňující branku jsme mohli vstřelit hned z kraje druhého poločasu, kdy přesný centr Vinš z pravé strany našel Votavu, ale z metru netrefil branku ! O chvilku později akce jako přes kopírák. Vinšův centr z pravé strany nedokázal ani na dvakrát gólově zakončit aktivní Tseber ! Do třetice, v 55 min., z pravé strany centroval dobře Vinš, ale v gólové pozici nepřesně zpracoval Šída a o šanci se sám připravil. V 61. šla kombinace na pravé straně přes Bartošku na Vinše, který našel ve vápně Berkyho, ale jeho střela z voleje byla bohužel zablokována! O chvilku pozdějimohl zvýšit Tseber, který dostal na malém vápně přihrávku od Šídy, ale netrefil odkrytou branku hostí… ! Naše vysvobození v podobě druhé, ukliďňující branky přišlo v 68 min.,  kdy dopředu aktivně hrající Vinš tentokrát netrefil svůj centr z pravé strany přesně, ale k překvapení všech skončil v síti hostujícího mužstva !  Naše marná snaha pokračovala až do konce zápasu, ale brankově se nám ji vyjádřit již nepodařilo. Co dodat, byl to zápas, kdy jsme si mohli zápas užit, ale místo toho jsme se   zápasem ,,protrápili“ !!!

 

Pražský přebor, 19. kolo, neděle 28.5.2017, 14:45

FC Zličín 2:0 FK Motorlet Praha

Branky Tseber, Vinš
FC Zličín Budský - Bartoška, Horák, Palivec, Malý, Žídek, Urlas, Votava, Vinš, Šída, Adam, Holler, Berky, Tseber, Gusev.
Rozhodčí Orlov
Diváci 30
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Budský Lukáš 80 0 0 0
Bartoška Zbyněk 80 0 0 0
Malý Vilda 50 0 0 0
Žídek Tomáš 40 0 0 0
Horák Tomáš 80 0 0 0
Palivec Ondřej 80 0 0 0
Votava Tomáš 80 0 0 0
Adam Richard 50 0 0 0
Holler Patrik 60 0 0 0
Šída Daniel 80 0 0 0
Berky Michal 40 0 0 0
Jiří Vinš 60 1 0 0
Tseber Oleksandr 70 1 0 0
Gusev Petr 10 0 0 0
Urlas Emanuel 80 0 0 0
Domácí Hosté Výsledek
FC Háje Jižní Město SK Střešovice 1911 0:8
Sportovní klub Libuš 838 FC Tempo Praha 1:9
SK Aritma Praha Loko Vltavín 4:0
Fotbalová akademie Praha ABC Braník 2:18
SK Union Vršovice Sokol Kolovraty 5:1