Penalta rozhodla vyrovnaný souboj

Pátý tým tabulky jsme řádně potrápili, bohužel se nedařilo proměňovat ani nejvyloženější šance, a pak po sporném rohu byla odpískána penalta a na zvrat už nebylo dostatek sil. Navíc hosté v 90. minutě navýšili skóre na 1:3.

V druhé minutě došlo k prvnímu ohrožení naší branky, ale Šindelář dokázal nebezpečnou situaci zblokovat. Za dvě minuty na to střílel Prikner nad. V 15. minutě Moudrý podcenil souboj s Turkem, ten naservíroval míč k Šefrnovi, a ten nadvakrát přes bránícího Roubíčka překonal Schopfa v domácí brance. Za minutu mohlo být vyrovnáno, ale gólovou střelu Maye vykopl nohou Capouch. V 23. minutě se nechal přeskočit Šindelář Priknerem a ten pádil na naší branku, ale pálil nad. V 26. minutě hlavičkoval Valoušek jen do rukavic Capoucha po centru Háši. Za minutu nacentroval z poloviny Moudrý na Maye a ten hlavou orazítkoval břevno benešovské branky. V 29. minutě jsme měli výhodu trestného kopu z 30 metrů. Mertovi se rozestoupila zeď a míč zaplul k tyči Capouchovi branky, 1:1. Ve 41. minutě měl Šindelář na hlavě vedoucí branku, ale hlavičkoval nad.

Ve 47. minutě všem domácím zatrnulo, když se Moudrý s Adamem nedohodli a míč propadl k Turkovi, Schopf však vyběhl včas a nadvakrát ošemetnou situaci vyřešil. V 50. minutě se May uvolnil uprostřed poloviny soupeře a prostředkem se vydal k brance soupeře, jen výtečný zákrok Capoucha zabránil vedoucímu gólu zličínských. Za minutu po rohu Háši hlavičkoval Moudrý nad. V 67. minutě Merta zamotal hlavu 3 obráncům a svojí nenápadnou střelu poslal jen těsně vedle. V 79. minutě fauloval Roubíček ve vápně, byla z toho penalta, kterou proměnil Chomát, 1:2. Za dvě minuty mohl navýšit hlavou skóre Havlíček, ale nemýřil přesně. V 89. minutě pečetil po chybě ve středu obrany Turek na 1:3.