O vítězství nad rezervou Měcholup nebylo od začátku pochyb

Po vlažném začátku otevřel skore první brankou Dominik Dvořák, který do přestávky přidal ještě další dvě branky a díky krásné střele Tomáše Roztočil to bylo o půli už 4:0.

První poločas byl plně v naší režii a od začátku bylo jasné, že tři boyd zůstanou ve Zličíně. Hattrick Dvořáka a branka Roztočila v prvním poločase znamenali jasné vedení, které jsme chtěli po přestávce zvýšit. Bohužel druhou půli začalo mužstvo vlažně a dovolilo soupeři snížit. Pak se ale kluci probrali a dalšími dvěma góly Číhala a Koudy dovedli zápas k jasnému vítězství 6:1.