Nový ročník soutěží je rozlosován

Od středy 1.července známe své soupeře v novém ročníku soutěží. Na základě výsledků losovacího aktivu STK je sestavena termínová listina domácích zápasů. Na termíny zápasů na hřištích soupeřů si ještě musíme počkat. Kluby musí na svaz nahlásit své zápasy do 10.července.

Od středy 1.července známe své soupeře v novém ročníku soutěží. Na základě výsledků losovacího aktivu STK je sestavena termínová listina domácích zápasů. Na termíny zápasů na hřištích soupeřů si ještě musíme počkat. Kluby musí na svaz nahlásit své zápasy do 10.července.

A mužstvu vstupuje do soutěže opět dvěma domácími zápasy. Začínáme s Újezdem nad Lesy v sobotu 22.srpna v 10:30 hod. a za týden doma hostíme Uhříněves. V soutěži jsou tři nováčci. Postupující Cholupice a Loko Vltavín B a jako třetí Sparta Krč, která se vzdala účasti v ČFL i divizi. Do divize se tak vedle postupující Přední Kopaniny dostala i rezerva Dukly. Do Cholupic jedeme v 5.kole další víkend doma přivítáme rezervu Loko Vltavín. V 9.kole pak jedeme na hřiště Sparty Krč.
Přebor Prahy
1. FC Zličín, 2. Uhříněves, 3. FSC Libuš, 4. FC Háje,
5. Cholupice, 6. Loko Vltavín B, 7. ČAFC Praha, 8. Aritma,
9. Sparta Krč, 10. SC Radotín, 11. Motorlet B,
12. Vyšehrad B, 13. Bohemians Praha B, 14. Uh.sklady,
15. Union Vršovice, 16. Újezd nad Lesy.

Náš rezervní tým si hned v prvním kole otestuje sílu nováčka z Čakovic. Pokud budou Čakovice hrát, stejně jako v minulém ročníku, v sobotu dopoledne, bude se tento zápas hrát v sobotu 22.srpna. Doma se „béčko” představí v neděli 30.srpna proti týmu 1999 Praha. Neděle odpoledne pak bude pro naši rezervu stálým termínem domácích zápasů. V naší skupině je i další nováček, mužstvo Lipenců. Po spojení Fóra Ukrajinců a klubu FC Inferno, bude v soutěži vystupovat nově i FC Inferno.
1.B třída – skupina A
1. Sparta Košíře, 2. Nusle, 3. Lochkov, 4. Kačerov,
5. Lipence, 6. Čakovice, 7. 1999 Praha, 8. Radotín B,
9. FC Zličín B, 10. Inferno, 11. Podolí B,
12. Modřany, 13. SK Střešovice B, 14. Řepy.

V neděli odpoledne doma hraje tredičně i starší dorost. Vyjímkou budou dvě první kola. Do soutěže dorost vstoupí až ve středu 26.srpna doma proti mužstvu Troje a druhý domácí zápas s rezervou Dukly sehraje v sobotu ráno, jako předzápas „áčka”.
Přebor staršího dorostu
1. FC Zličín, 2. Dukla Praha B, 3. Bohemians Praha,
4. FK Admira, 5. Junior B, 6. ABC Braník, 7. Aritma,
8. Bohnice, 9. Podolí, 10. ČAFC Praha, 11. Vyšehrad,
12. Viktoria Žižkov B, 13. FC Háje, 14. Troja.

Mladší dorostenci jsou nováčkem přeboru, kam se vrátili po dvou sezonách v 1.třídě. Do soutěže vstoupí v sobotu 5. září doma s Braníkem. I ve druhém kole bude mladší dorost hrát doma a to už jako předzápas „áčka” s rezervou Viktorie Žižkov.
Přebor mladšího dorostu
1. FC Zličín, 2. Viktoria Žižkov B, 3. Bohemians Praha
4. FK Admira, 5. SK Střešovice, 6. FC Háje, 7. Vršovice,
8. ČAFC Praha, 9. Podolí, 10. Aritma Praha,
11. Dukla Praha B, 12. ABC Braník.

Starší žáci zahájí svou soutěž domácím zápasem v neděli 6.září v 15:15 hod. proti mužstvu Optimum Sport. Nedělní předzápasový termín před zápasy „béčka” bude pro starší žáky na podzim pravidelným termínem
Starší žáci 1.třída – skupina A
1. Vyšehrad, 2. ČAFC Praha, 3. Junior B, 4. Zbraslav,
5. Hostivař, 6. FC Zličín, 7. Optimum, 8. Řeporyje,
9. H.Měcholupy B, 10. FC Háje, 11. ABC Braník B,
12. FC Tempo B.

I mladší žáci zahájí svou soutěž domácím zápase. V sobotu 5.září v 10:30 hod. nastoupí proti PSK Union Praha. Sobotní dopoledne bude pro mladší žáky domácím termínem ještě v čtyřech dalších zápasech. Poslední dvě utkání pak odehrají jako předzápas staršího dorostu v neděli.
Mladší žáci 1.třída – skupina A
1. SC Radotín, 2. SK UMBRO, 3. Optimum, 4. FC Zličín,
5. FC Tempo, 6. Vršovice, 7. Hostivař, 8. Sparta Krč,
9. PSK Union, 10. ABC Braník B, 11. Vyšehrad,
12. Satalice.

Starší přípravka přece jen nakonec postoupila do vyšší soutěže i ze druhého místa. Ostrý test, zda se v této soutěži neztratí, absolvuje hned v prvním kole doma proti dalšímu nováčkovi z Újezda nad Lesy.
Starší přípravka 1.třída – skupina B
1. SK Střešovice B, 2. Vyšehrad, 3. FC Zličín,
4. Podolí B, 5. FC Tempo B, 6. ABC Braník B,
7. FC Př.Kopanina, 8. Loko Vltavín, 9. Bohemians Praha,
10. Újezd nad Lesy, 11. PSK Union, 12. Háje SOS B.

V soutěžích mladších přípravek budeme mít od nové sezony dva zástupce. Měl by to být první krok k nastartování ročníkového sytému sklady mládežnických družstev. Oba kolektivy budou hrát v soutěži II.třídy, „áčko” zůstává ve skupině C, „béčko” se nově představí ve skupině D. „Áčko” soutěž zahájí doma proti rezervě Přední Kopaniny, „béčko” si svou soutěžní premiéru odbude ve Štěrboholích. Doma uvidíme naše nové naděje poprvé v neděli 13.září v 15:30 hod. v zápase s týmem Háje SOS B.
Mladší přípravka 2.třída – skupina C
1. Bohemians Praha, 2. FC Zličín, 3. Nebušice,
4. Čechie Smíchov, 5. Dukla Praha B, 6. SK Střešovice B,
7. Bílá Hora, 8. Aritma B, 9. FC Př.Kopanina B,
10. Loko Vltavín B.
Mladší přípravka 2.třída – skupina D
1. H.Měcholupy B, 2. Kunratice, 3. Štěrboholy,
4. Háje SOS C, 5. PSK Union, 6. Cholupice,
7. Slavia Praha – dívky, 8. FC Zličín B,
9. Šeberov, 10. Bohemians 1905 C.