Na venkovní výhru stále čekáme ...

V 7.kole 1.A. třídy skupiny B, jsme v sobotu 7.10.2017 zajížděli na hřiště FSC Libuš.

K dalšímu utkán podzimní 1.A třídy jsme zajížděli na Libuš. Chtěli jsme opět naplno bodovat a navázat na domácí výhru. Říkali jsme si,  že musíme sbírat body už i z venku a posouvat se blíže čelu tabulky. To se nám bohužel nepovedlo.

Do zápasu jsme vlétli ale přesně tak, jak jsme si říkali. Od prvních minut jsme byli lepším týmem a také fotbalovějším. Dostávali jsme se kombinačně až na dostřel soupeřovy brány a akce jsme také zakončovali střelou. Dokonce jsme dali hned ve 3´minutě gól, ale ten pro ofsajd nebyl uznán. Po asi 15´minutách jsme se přizpůsobili hře soupeře a hra se vyrovnala. Najednou jsme nebyli schopni si vyměnit míč a zakombinovat si. Soupeři jsme tak dovolili se více dostávat do hry a vytvářet si i šance. Nakonec jsme ale přece jen mohli jít do vedení. Ve 31´minutě jsme kopali roh a míč se snesl na malé vápno ke kopačkám Krejčího. Ten bohužel nedal. Když  už jsme mysleli ,že odejdeme do kabin s bezbrankovou remízou udeřil soupeř. Běžela 43´minuta, Žák ztratil před půlkou míč a soupeř se řítil na naší branku. Tohle jsme ještě odvrátili na roh. Roh jsme odvrátili jen za vápno, tam si ho soupeř navedl a trefil 1:0. Do kabin jsme šli tedy s jednobrankovým mankem. V kabině jsme si řekli, že se nesmíme bát něco vymyslet a hlavně začít si opět hrát svou hru. Tohle kluci také splnili. Do druhé půle jsme vstoupili hodně aktivně a přišpendlili jsme soupeře na jejich půlce. Dobře jsme si vyměňovali míče, přelévali jsme hru, byly tam šance, ale nedokázali jsme tam donést balón do sítě. Bylo vidět na klucích, že chtějí a makají, ale bohužel nám to tam tentokrát ne a ne spadnout do branky. Soupeř se dostal poprvé za půlku v 71´minutě a hned mohl své skóre navýšit. Jeho střela šla ale pouze do boční sítě. K druhému pokusu se soupeř dostal v 80´minutě a to bylo z jeho strany v druhé půlce vše. My jsme se stále tlačili dopředu a chtěli jsme si odvést alespoň bod. Blízko tomu měl Grobl když v 81´minutě trefil z trestného kopu ale pouze břevno. Nadále jsme se tlačili dopředu a už jsme hráli vabank. Do pokutového území chodil dokonce i náš brankář a prostě jsme chtěli tam ten gól dotlačit. Už to byly dlouhé míče do vápna a tam boj. Nakonec se nám to povedlo až v nastaveném čase. Z naší poloviny zahrával faul na Valouška Lehký, nakopl míč do vápna soupeře, tam se odrazil míč k Valouškovi, který vrátil centrem do vápna a našel Krejčího. Ten hlavou zády k bráně trefil a my ten tížený gól nakonec dali 1:1.

Za druhý poločas chci klukům poděkovat. Dřeli a chtěli, bohužel nám v jednom zápase napadá do sítě vše a v dalším se trošku v koncovce trápíme. Musíme ale zvládat i takové zápasy a hlavně sbírat body v každém zápase.

Trenér : M. Hořejší

1.A třída, 7. kolo, sobota 07.10.2017, 10:15

Sportovní klub Libuš 838 1:1 FC Zličín