Na tyče a břevna se fotbal nehraje

K dalšímu utkání jsme jeli na hřiště posledního Kačerova, který měl pouze jeden bod a to hned z prvního kola celé soutěže, tudíž jsme chtěli plně bodovat.

K dalšímu utkání jsme jeli na hřiště posledního Kačerova, který měl pouze jeden bod a to hned z prvního kola celé soutěže, tudíž jsme chtěli plně bodovat.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Vytvořili jsme si řadu standardních situací, ovšem skórovat se nám nepodařilo – trefovali jsme pouze brankovou konstrukci. Postupem času náš tlak opadal a soupeře jsme pustili do hry. Kačerov několikrát zahrozil i z rychlých protiútoků. Gólově jsme se ale dokázali prosadit my. Adam May si vyměnil míč s Honzou Francem, ten mu přihrávku vrátil, a Adam sám před gólmanem s přehledem zakončil. Do konce první půle se nic podstatného nestalo, a tak se šlo do šaten za našeho jednobrankového vedení. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit taky aktivně. To se nám ale bohužel nepovedlo a iniciativu převzal Kačerov. My jsme hrozili pouze z brejků, ale ty jsme nedotáhli do konce nebo se do cesty střely postavila branková konstrukce. Několik šancí na vstřelení druhého gólu jsme promarnili a soupeř nás za to potrestal. Po standardní situaci jsme nedokázali odvrátit míč, respektive jsme ho posunuli pouze k nohám domácích hráčů. Ti měli dostatek času k tomu, aby si míč na vápně přihráli a útočník stojící sám proti našemu brankáři se nemýlil (branka zaváněla ofsajdovou pozicí, ale nepískalo se). Po obdržené brance jsme vrhli všechny síly do útoku. Ovšem nestálo při nás žádné fotbalové štěstíčko. Když už jsme překonali domácího brankáře, pomohlo mu vždycky břevno nebo tyč. Utkání tedy skončilo dělbou bodů. Pro nás je to určitě bodová ztráta. Remizovat s klubem, který nasbíral za sezonu pouze bod, je ostuda. Je to však facka, která přišla včas a včas nás vrátila po překvapivé výhře nad „Bohemkou“ zpět na zem. Dlouho jsem neviděl utkání, ve kterém bychom nastříleli tolik břeven a tyčí.