Na "poli" jsme na body nedosáhli

K dalšímu utkání jsme nastoupili na půdě Stodůlek. Už při příjezdu na stadion jsme utrpěli první šok - hrací plocha rozhodně neodpovídala hřišti, na kterém se hraje Pražský přebor. Podmínky jsou ale pro oba týmy stejné.

Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, napadat a nenechat soupeři prostor. To se nám vůbec nedařilo a soupeř nás dostal pod tlak. Tomu jsme odolávali pouze do 15. minuty, kdy nás Stodůlky potrestali za naši pasivitu prvním gólem. Během následujících pěti minut jsme se vůbec nedostali k balonu a navíc inkasovali druhou branku. Domácí pokračovali v ústavném napadání naší rozehrávky a žádnému z našich hráčů nedali trošku prostoru. Tato taktika jim vycházela a nás za celý první poločas k ničemu nepustili, sami ale další gól už nepřidali a tak se šlo do šaten za stavu 2:0. Druhou půli jsme začali aktivně napadat a odměnou nám bylo brzké vyrovnání. Plni euforie z vyrovnání jsme se hnali do útoku a zapomněli na obranu. Útočník domácích se vyhnul ofsajdové pasti, když se vzadu zapomněl Šparlinek, a v úniku sám na gólmana se nemýlil. Opět jsme se vrhli do útoku, ale z jednoho protiútoku vyrazil Schopf centrovaný míč pouze k nohám dobíhajícího soupeře a ten neměl problém trefit prázdnou branku. Po této brance jsme stáhli hru na tři obránce a všechny síly vrhli do útoku. Vytvořit si tlak se nám ovšem nepodařilo a navíc jsme z dalšího protiútoku inkasovali. Utkání tedy skončilo 5:2, my jsme znovu nedokázali nic vytěžit ze zápasu, který se dal i vyhrát. Opět jsme předvedli hru jakou se o záchranu skutečně nehraje. Nejsmutnější ovšem je, že se nás k tomuto zápasu dostavilo pouhých 12 hráčů. Nechci nikomu sahat do svědomí ale … Teď už nám nezbývá nic jiného než v domácím utkání bodovat s Bohemians Praha, což nebude snadné, ale už si nesmíme dovolit znovu nebodovat, neboť se na nás dotahují Háje.