Na Libuši jsme zklamali !

V prvním jarním kole jsme zajížděli na hřiště FSC Libuš s cílem plného bodového zisku.

V prvním jarním kole jsme zajížděli na hřiště FSC Libuš  s cílem plného bodového zisku.

Za krásného počasí nás tedy čekalo první jarní mistrovské utkání a hned na trávě.  Od úvodního hvizdu rozhodčího bylo na našich kopačkách hodně nepřesnosti a tento trend nás provázel bohužel celý zápas. Domácí se ujímají vedení ve 24.min. ,když jsme nedokázali odvrátit centr z pravé strany a byli nedůrazní – 1:0. Po obdržené brance jsme měli štěstí, protože ve 27.min. pálí naštěstí jen do břevna. Pak jsme se dostali do šancí i my, ale Karták ani Bartoška se gólově neprosadili. Vyrovnání přišlo ve 38.min., kdy míč vybojoval Bartoška, který uvolnil mezi obránce Tsebera, který se přízemní střelou na zadní tyč nemýlil – 1:1. O minutu později se z levé strany pěkně  u čáry uvolnil Tseber, ale jeho přihrávka ,,pod sebe“ nenašla adresáta.

Ve druhém poločase jsme chtěli být více aktivní a lépe pracovat na balonu.  Naše snaha byla zpočátku i úspěšná a byla odměněna brankou. Ve 47. pronikl do vápna opět Tseber a šikovnou přihrávkou našel Holakovského, který zakončoval do odkryté domácí svatyně. Střela mu ale nesedla a jeho slabé zakončení stačili ještě domácí vykopnout, ale naštěstí jen pro Adama, který naskytnutou příležitost zakončil a poslal nás do vedení 1:2. Místo aby nás vedoucí branka povzbudila a snažili se zápas rozhodnout v náš prospěch, tak opak byl pravdou! Domácí začali být aktivnější a začali se dostávat do šancí. V 75.min. domácí vyrovnávají, když po závaru v našem pokutovém území ( opět nedůraz  ) vyrovnávají – 2:2. Do konce zápasu jsme se museli strachovat o výsledek, protože to byli domácí, kdo měli snahu otočit výsledek ve svůj prospěch. Kromě 2-3 hráčů nikdo nesnese přísnější hodnocení a výkon je pro nás velké zklamání ….

Pražský přebor, 12. kolo, sobota 07.4.2018, 11:00

Sportovní klub Libuš 838 2:2 FC Zličín

Branky 24. a 75. Brettschneider - 38. Tseber, 47. Adam.