Na domácím turnaji jsme obsadili 6. místo !

V sobotu 15.3. pořádal Zličín ve své hale turnaj, kterého se zúčastnilo 7 týmů. Vítězství si odvezlo mužstvo Karlových Varů, které během celého turnaje nepoznalo porážku.

V sobotu 15.3. pořádal Zličín ve své hale turnaj, kterého se zúčastnilo 7 týmů. Vítězství si odvezlo mužstvo Karlových Varů, které během celého turnaje nepoznalo porážku.

Z turnaje se na poslední chvíli odhlásila Bílá Hora, a tak se turnaje zúčastnilo 7 týmů.

Náš tým v úvodním utkání narazil na Přední Kopaninu. Kluci byli nejspíše ještě rozespalí, a tak se nelze divit, že prohráli 7:1. Soupeř nás předčil ve všech atributech. O jediný gól Zličína se postaral Dan Obraz.

V druhém zápase jsme vyzvali družstvo Kunratic, které jsme přehráli 5:0. Mužstvo z Kunratic bylo ale převážně tvořeno z ročníku 2007 a tak se nelze divit, že během celého turnaje neuhráli ani bod, dokonce nevstřelilo ani branku. V tomto zápase se nám dařila kombinace i zakončení. Gólově se dokázali prosadit 2x Obraz, 2x Kotík, 1x Linhart.

Ve třetím utkání jsme se střetli s týmem Sokola Řep. Zápas byl velmi vyrovnaný, nechybělo nasazení, pěkné akce a ani góly. Bohužel hráči z Řep dokázali vstřelit o jednu branku více a tak vyhráli 3:2. Góly: 0braz, Kačur.

Jako by se tato prohra na našich hráčích podepsali a následující dva zápasy jsem vyloženě odflákli a odnesli si ostudný debakl od Motorletu 10:0 a Karlových Varů 5:0. Nutno říct, že mužstvo Motorletu a Karlových Varů předváděli během celého turanje fantastický fotbal a žádný z týmů se jim nemohl rovnat.

Do posledního zápasu s týmem Podolí jsme vložili všechny naše poslední zbytky sil a ačkoliv jsme byli celý zápas lepší, tak jsme stejně v posledních vteřinách zachraňovali remízu 2:2. Gólově se dokázali prosadit Linhart a Stehno.

Celkově chci klukům za turnaj poděkovat. Bojovali a s týmy, se kterými se můžeme měřit jsme odehráli vyrovnané partie, což je určitě povzbuzující.

Z vítězsvtí se radovalo mužstvo Karlových Varů, které v souboji o první místo porazilo Motorlet 2:1. Druzí skončili hráči Motorletu a třetí místo obsadili kluci z Přední Kopaniny. Na čtvrtém místě skončili Řepy, pátí kluci z Podolí, šestí FC Zličín a sedmí mužstvo Kunratic.

 

Nejlepší hráč : Saša Dascal - Motorlet

Nejlepší střelec : Sellers  - Přední Kopanina

Nejlepší brankář : Jiří Beránek - Sokol Řepy