Litolští sršni nás čtyřikrát bodli

Zápas nepřinesl tolik fotbalové krásy, vévodili nakopávané míče. Ujali jsme se vedení, ale domácí rychle po hloupé chybě vyrovnali, pak byl za faul ve vápně vyloučen Zahálka. Zápas provázela velká podrážděnost hráčů Zličína, především proti rozhodnutím hlavního arbitra Mokrushe, ale dle prokopnutých dveří u kabin hostů to je na místním hřišti zcela běžná norma.

Zápas nepřinesl tolik fotbalové krásy, vévodili nakopávané míče.  Ujali jsme se vedení, ale domácí rychle po hloupé chybě vyrovnali, pak byl za faul ve vápně vyloučen Zahálka. Zápas provázela velká podrážděnost hráčů Zličína, především proti rozhodnutím hlavního arbitra Mokrushe, ale dle prokopnutých dveří u kabin hostů to je na místním hřišti zcela běžná norma.

Prvních 10. minut jsme se oťukávali s domácími, vzruch přinesli dvě žluté karty pro Zličín. Zahálkův faul, který mohl aspirovat na novou chirurgickou metodu otevření nohy, byl oceněn žlutou kartou. Zatímco Šatného nakopnutí balonu, po rozhodčím otočené situaci, vyvolalo spíše trpký úsměv očekávání co se bude dále na hřišti dít.

V 11. minutě nacentroval Valoušek do vápna, ale Skála nedokázal svou příležitost proměnit. Po čtvrthodině hry hlavičkoval po rohu Petrouš vedle naší branky. Dvacátá první minuta přinesla velkou příležitost domácích, Vorasický střílel do protipohybu Schopfa, ten však zázračně vytáhl míč pravačkou z branky a Zahálka ho odpálil do bezpečí. V té samé minutě hlavičkoval Ježek pod břevno naší branky, ale Schopf míč vytěsnil nad. 25. minuta přinesla gólovou radost pro nás. Adam May vybojoval míč, dostal se s ním k brankové čáře a přihrál na penaltu Hášovi, který přesně trefil na zadní tyč, místní fandové u střídačky hostů se ukázali jako zcela erudovaní odborníci na výklad pravidel, dle kterých stál Háša v ofsajdové pozici, když mu May přihrával od brankové čáry na penaltu. Za tři minuty prodloužil Ježek hlavičkou míč na Bohdana, toho neuhlídal Šatný a byla z toho branka na 1:1. V 32. minutě pálil z trestného kopu Světlý těsně vedle. Za minutu pálil Ježek do spojnice tyče a břevna, míč se odrazil od země do vzduchu, Záhalka tělem fauloval dobýhajícího Bohdana, byla z toho penalta a rovnou i červená karta pro Zahálku. Petrouš nabídnutou příležitost využil. V 36. minutě nás dorazil Ježek, po trestném kopu předskočil Moudrého a špičkou kopačky usměrnil míč do branky. Za tři minuty Ježek hlavičkoval do branky, Schopf obtížnou hlavičku vyrazil a zázračně dokázal dorážku Petrouše z malého vápna vyrazit na tyč a od ní na roh. V závěru poločasu pálil Cáska těsně vedle.

V 46. minutě hlavičkoval Adam do náruče golmana Rathouského. Za minutu střílel May těsně vedle. V 53. minutě našel Jan Šindelář ve vápně Skálu a jeho pokus vykopával z brankové čáry Petrouš. V 56. minutě Šatný rozehrávkou nastřelil tři metr od míče stojícího Bohdana a ten se řítil na Schopfa, ten mu však vykryl střelecký úhel a míč po střele skryl v rukavicích. V 75. minutě hlavičkoval Cáska po centru Mičkovského k tyči a bylo to 4:1. V 83. minutě Moudrý nechal Bohdana zakončit, ale ten nemířil přesně. Domácí si pak konec v poklidu ohlídali.