Konečně 3 body

Domácí nastoupili bez Václava Drobného a jeho absence byla na hře obrany Třeboradic znát. Chyby pomalost a nedůraz nám pomohl ke 3 bodům.

V 17. minutě střílel z rohu vápna Stupka nad Schopfovu branku. V 19. minutě pokoušel štěstí Poláček, ale Schopf si se střelou v poklidu poradil. Ve 20. minutě jsme poprvé zahrozili, Mertova tečovaná střela skončila těsně vedle Željazkovi branky. V 26. minutě zahrával trestný kop Maxmilián brankař domácích ho podběhl, ale Merta míč do branky nedotlačil. V 28. minutě jsme se poprvé radovali, Merta prostrčil míč do vápna na Redžiče, ten se obtočil kolem obránce a prudce vypálil do malého vápna a Jehlička si míč srazil do vlastní svatyně. V 34. minutě chyboval v rozehrávce Kodalík, May ho obral o míč a šel sám na brankaře, pak míč nezištně přihrál na Redžiče, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou branku, 0:2. Ve 41. minutě jsme se radovali potřetí, Hášův přetažený roh vrátil Merta do malého vápna, kde nejvýše vyrostl Zahálka a hlavou pečetil prvopoločasové vedení na 0:3.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, ale trestný kop Poláčka z 52. minuty Schopf skryl v rukavicích. V 55. minutě ztratil ve středu hřiště míč Goldmann a Novák postupoval sám na Schopfa, ale branku netrefil. V 68. minutě postupoval po chybě Zahálky ze strany Podaný, ale Schopf míč vyrazil na roh, z následného rohu hlavičkoval Jehlička, ale Schopf výtečným zákrokem opět vyrazil na roh. V 86. minutě domácí naposledy zahrozili, ale málo důraznou hlavičku Jehličky po rohu Schopf chytil.

Ohlasy trenérů:

Václav Drobný (Třeboradice): První poločas jsme se nemohli dostat do hry a z toho pramenili velké chyby, které soupeř trestal. Po přestávce jsme viditelně přidali, naše hra měla potřebné tempo. S výkonem ve druhém poločase jsem spokojen. Když takhle budeme hrát od začátku, tak to bude dobré.
Radovan Hromádko (FC Zličín): To, co jsme chtěli hrát, jsme v prvním poločase splnili. Bylo to dynamické, fotbalové. Je vidět, že to v hráčích je, jen to z nich dostat. Vyjádřili jsme to i gólově. Do několika šancí jsme domácí ale pustili po našich zbytečných ztrátách míče. Dnes jsem spokojen.

Pražská teplárenská přebor , 6. kolo, neděle 25.9.2011, 16:30

SK Třeboradice 0:3 FC Zličín