Ke zlatu chyběl krůček

V sobotu 5.3.2011 náš tým odehrál další ze zimních halových turnajů v Dobřichovicích. S výjimkou Honzy Chába, který lyžoval na horách se školou, se dá říci, že jsme nastoupili v nejsilnějším složení.

V sobotu 5.3.2011 náš tým odehrál další ze zimních halových turnajů v Dobřichovicích. S výjimkou Honzy Chába, který lyžoval na horách se školou, se dá říci, že jsme nastoupili v nejsilnějším složení.

Úvodní zápas proti domácím z ABC Braník byl velmi vyrovnaný a remíza asi spravedlivá. Šeberov, který nás potrápil v loňské mistrovské sezóně, jsme porazili až třemi góly v závěru. Proti týmu z Hýskova se konečně začal zastřelovat náš nejlepší snajpr David Linka a svým prvním gólem na turnaji přispěl k poměrně snadnému vítězství. Bohemians Praha je mužstvo, se kterým jsme se ještě nikdy neutkali, a proto výhra je cenná. Následoval náš parádní zápas s Bílou Horou, kde si David Linka s Ondrou Šerým postavili střelnici a i přesto, že se soupeř už v první minutě ujal vedení, naši kluci průběh zápasu rychle otočili a pak si jen hlídali jasné vítězství.

Poslední mač jsme proti Radotínu potřebovali vyhrát o šest branek, aby byla šance na celkové 1. místo na turnaji. Z tohoto důvodu došlo ke změnám v základní sestavě a poslal jsem na hřiště ty nejlepší hráče. Ani ti střídající se ale nenechali zahanbit a i když výhra 4:0 na titul nestačila, hráli jsme opravdu dobře.

O pouhé dvě branky nám unikl penaltový rozstřel proti domácím! Není ale důvod smutnit, gólman Míra Novák chytal skvěle, neudělal ani jednu chybu a zaslouženě získal cenu za nejlepšího brankáře celého turnaje. Obrana hrála velice zodpovědně a spolehlivě, útočná fáze byla také velmi kvalitní. V naší hře až na pár okamžiků vládla fotbalovost, snaha o přihrávky a hlavně kluci dnes nezapomněli, že fotbal se hraje na góly. A dali jich dost.

Těžko někoho vyzdvihnout, protože jsme hráli jako tým. David nasázel soupeřům osm branek, Filip Vajdl, náš nový kanonýr pět, ale i ostatní se snažili. Proto bych celému týmu chtěl poděkovat, tentokráte jste ukázali srdce, kluci a Michalko!

Do konce zimní halové sezóny nám zbývají dva turnaje. Ať už dopadnou jakkoliv, přál bych si, abychom si všechna pozitiva přenesli hlavně do jarních mistráků a pokusili se boj o čelo tabulky ještě trochu zdramatizovat:-))

Sestava: Novák – Kazimourová, Šerý, Berky, žídek – Linka, Sklenička, Jankovič, Vajdl

Naše zápasy: ABC Braník 2:2, Šeberov 3:0, Hýskov 3:1, Bohemians Praha 2:0, Bílá Hora 6:3, Radotín 4:0

Góly na turnaji: David Linka 8, Filip Vajdl 5, Ondra Šerý 4, Tomáš Žídek 2, Martin Jankovič

Konečné pořadí: 1. ABC Braník 16b., 2. FC Zličín 16b., 3. Bílá Hora 10b., 4. Bohemians Praha 8b., 5. Radotín 5b., 6. Šeberov 3b., 7. Hýskov 3b.