Jasné vítězství

Každý fanoušek, který zavítal na tento zápas musel mít ze Zličínského výkonu radost. Předváděli jsme, na rozdíl od soupeře, skvělý fotbal a dobré zakončování. Výsledek 7:1 tomu také odpovídá.

Každý fanoušek, který zavítal na tento zápas musel mít ze Zličínského výkonu  radost. Předváděli jsme, na rozdíl od soupeře, skvělý fotbal a dobré zakončování. Výsledek 7:1 tomu také odpovídá.

Zápas začal a naši hráči byli od začátku daleko lepší než soupeř. Měli jsme  spoustu šancí, soupeř se dostal jen k pár menším ohrožením naší brány. Stav  byl dlouho bez branky, až do chvíle, kdy Fuksa zatáhl míč po lajně a  nacentroval na velké vápno skvělému Svobodovi, který perfektně zakončil na  kraj brány ranou, na kterou golman prostě dosáhnout nemohl. Stav byl tedy 1:  0 pro nás! Po krátké době se sám před golmana dostal i sám asistent prvního  gólu, Jakub Fuksa, který nádherně přeloboval brankáře Chodova. Až do půle se  hrálo bez dalších gólů, avšak po celou dobu stále profitoval na hřišti Zličín, v čele  s úžasným středním záložníkem Svobodou a kapitánem Malým, který v obraně  předváděl skvělý fotbal.   Po půli to však bylo ještě zajímavější a hlavně gólovější. Po dlouhém autu  Tetoura, který ještě prodloužil Svoboda, se míč dostal opět k Fuksovi  a ten brankáře opět překonal. Stav byl tedy 3:0. Potom na hřiště přišel  mladík Bous a také týmu velice pomohl. Po asistenci Svobody, kterému poslal  nádherný balón z obrany skvělý nováček Hrdlička,Svoboda poslal pěkný míč za  obranu a Bous zakončil ke kraji brány a dal tak další Zličínský gól. Potom  se k větší šanci dostal soupeř a po menší chybě obrany bohužel dokázal hned  skórovat. Stav tak byl 4:1. Ale to zličínské kanonýry nezastavilo. Po  přihrávce Honzy Malého, Jakub Fuksa připsal na konto Zličínu další gól. O  chvíli později Malý dostal přihrávku od Svobody k vápnu, nádherně si obtočil  obránce a s přehledem zakončil. Stav tak byl 6:1 a už šlo jen o ještě lepší  zkrášlení výsledku pro Zličín. Chodov už se na nic nezmohl a postupně ještě  polevoval. Podařilo se tak Fuksovi, který dostal parádní míč od Soukupa za  obranu, znovu proniknout za obranu a přihrát Bousovi na poslední sedmý gól  Zličína. Zápas tak skončil krásným vítězstvím pro FC Zličín a doufejme, že tak  začne dlouhá éra zličínských vítězství.

řekl pro Zličínský web p.Soukup - ved. mužstva

 

fotky ze zápasu najdete ve fotogalerii

1. třída, 7. kolo, neděle 21.10.2012, 13:15

FC Zličín 7:1 Chodov

Branky FCZ: Fuksa 3x,Bous Fr. 2x,Svoboda,Malý
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Malý Jan 0 1 0 0
Svoboda David 0 1 0 0
Fuksa Jakub 0 3 0 0
Bous František 0 2 0 0
Domácí Hosté Výsledek
SK Ďáblice Admira Praha B 1:0
Dukla Praha C SC Radotín 2:3
VOLNÉ SK Střešovice 1911 B :
FC Háje Jižní Město FC Pragis Satalice 3:0
FK Újezd nad Lesy VOLNÉ :