Hostivice zachránily bod v poslední minutě

Zimní turnaje na naší umělé trávě pokračovaly i přes nepřízeň počasí. Správci dokázali po oba dny perfektně připravit hrací plochu a za to jim patří dík.

Žákovské turnaje měly omezený program. V Praze začaly jarní prázdniny. Z našich mužstev se představili jen mladší dorostenci. Ti sice vedli s Bohemians 1905 2:1, ale po chybě v obraně přišla penalta a hosté vyrovnali na konečných 2:2.
V turnaji mužů se mohly Hostivice přiblížit celkovému vítězství. Nakonec se musely spokojit s bodem. V hektickém závěru nejdříve v 89.minutě Novo Kladno strhlo vedení na svou stranu, ale Hostivice ještě stihly v poslední minutě vyrovnat. Pokud v posledních dvou zápasech Hostivice zvítězí, první místo v turnaji jim neunikne.

Zimní turnaj mladších žáků
Řepy-Chodov 1:0 (0:0) Branka: Červený

Zimní turnaj starších žáků
FC King-Bohemians 1905 2:6 (1:1) Branky: Končický 2 – Kudrik 2, Šetina, Rohlíček, Ledvina, Fiala

Zimní turnaj mladšího dorostu
Košíře-Dukla 2:10 (1:7) Branky: Maxmilián 2 – Toman 2, Bednář 2, Materna, Syrovátka, Steinocher, Kapitán, Bartůněk
FC Zličín-Bohemians 1905 2:2 (1:1) Branky: Jícha, Bára – Bulíček 2
Aritma-Vršovice 2:5 (1:2) Branky: Novotný, Bednář – Vošta 2, Pavlíček, Smejkal, Potešil
Př.Kopanina-Slaný 0:1 (0:0) Branka: Hartman

Zimní turnaj mužů – Memoriál Petra Merty
Bílá Hora-Čechie Smíchov 8:1 (5:1) Branky: Erler 3, Skolil 2, Kovařík, Klas, Smíšek – Pávec
Novo Kladno-Hostivice 4:4 (2:1) Branky: Moc 2, Rossler, Rys – Karhan 2, Vlasák, Čermák