Gólová přestřelka s rezervou Střešovic

Další důležitý krok k záchraně udělalo naše „béčko”. Přestřílelo rezervu Střešovic a odskočilo od posledního místa na pět bodů. K záchraně přišlo naší rezervě pomoci několik hráčů „áčka”. Třemi góly přispěl k vítězství Míra Novák.

Zápas jsme začali velkým tlakem, ale víc než nebezpečnou střelu Stolfy to nepřineslo. Naopak soupeř se dostal poprvé před naší branku v 11.minutě a hned z toho byl gól. V 17.minutě po rohu Nováka hlavičkoval Žák, ale brankář hostů stačil míč vyrazit na další roh. Po něm hlavičkoval Klíma a opět přišel zázračný zákrok brankáře Střešovic Beera. Ve 29.minutě se sám před Beerem ocitl Novák, ale pokus o jeho přehození skončil v rukavicích brankáře. A přišel další trest. Po zaváhání středu obrany vypálil Maryška a míč s pomocí tyče skončil podruhé za zády Pospíšila. Za minutu nás vrátil do hry Novák, když poslal hlavou míč přesně k tyči. Hosté rozehráli z půlky a naše obrana jen přihlížela, jak Slabý dává třetí gól hostů. Naštěstí ještě do přestávky přišel kontaktní gól. Klíma si sérií kliček málem zamotal nohy, dokázal však na vápně najít Nováka, který šikovnou uličkou uvolnil Zbožínka a ten s přehledem snížil na 2:3.
Po přestávce jsme přežili velkou šanci hostů po chybě Valouška a pak už se hrálo jen na jednu branku. V 59.minutě našel přesnou přihrávkou Zbožínek nabíhajícího Nováka, kterého ve vápně stáhl k zemi Radoň.Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Novák. V 68.minutě jsme rozehráli roh, míč se dostal k Novákovi, který se s ním stačil ve vápně otočit a ranou k tyči poslal mužstvo do vedení. V 72.minutě přišel další faul ve vápně, tentokrát na Stolfu. Druhou penaltu proměnil Zbožínek. Definitivní podobu výsledku dal v 88.minutě střídající Ježek, kterého nezištně před odkrytou branku uvolnil Zbožínek.