Dva zápasy = dvě vítězství

Na další mistrovský zápas musel náš tým zajet na hřiště Vyšehradu. Po výhře z prvního kola jsme byli zdravě nažhaveni. Několika našim klukům ale trochu spadla čelist, když viděli soupeře, který nás vzrůstem převyšoval.

V kabině jsme si ale řekli, že porazit se dá každý, pokud nikdo z týmu nic nevypustí. Kluci to do puntíku splnili, nejen, že soupeře jasně předčili v nasazení a bojovnosti, ale i fotbalovým umem. Už v půli náš tým vedl, dokázal si přihrát, zatímco soupeř měl jen jednu šanci, kterou Míra Novák bravurně kryl. Začátek druhého poločasu jsme trochu zaspali, Vyšehrad z rychlého brejku snížil na 1:2, ale náš tým dal takřka vzápětí další dva góly. Zbytek zápasu jsme si zkušeně pohlídali, přeci jen už nejsme takoví vyjukaní nazdárci jako v loňské sezóně. Bylo pozitivní vidět, jak někteří naši hráči svoje fotbalové nedostatky nahradili velkým nasazením a bojovností. Celý tým zasluhuje pochvalu za předvedený výkon, zvláště pak za přístup k utkání.

Slavoj Vyšehrad – FC Zličín  1:4 (0:2)

Branky: Ondra Šerý 2