Druhá porážka na zimním turnaji

Ani své druhé vystoupení na zimním turnaji jsme nedokázali proměnit ve vítězství a zřejmě jsme si tak zavřeli cestu do finálové skupiny. Loňské třetí místo už asi neobhájíme.

Ani své druhé vystoupení na zimním turnaji jsme nedokázali proměnit ve vítězství a zřejmě jsme si tak zavřeli cestu do finálové skupiny. Loňské třetí místo už asi neobhájíme.

Sestava byla hodně improvizovaná. Stále chyběl brankář Šokoďko, dále Doucha, Chrž, Řezáč a Víger. Do branky se tak postavil po takřka dvouleté přestávce Jakub Thim.
Zápas jsme nezačali vůbec špatně. Aktivní hrou jsme si vynutili převahu a v 15.minutě ji také dokázali gólově zúročit. Balón rychle putoval po ose Sigan – Čížek – Klíma, ten krásným centrem našel volného Ivana Mertu, který hlavou s přehledem poslal míč do sítě. Několik dalších slibných šancí jsme neproměnili a tak se šlo do kabin za našeho těsného vedení.
To mohl po přestávce navýšit Čížek, ale dvakrát svou vyloženou šanci nevyužil. Iniciativu postupně přebírali domácíc a několikrát centrovanými míči udělali zmatek v naší obraně. V 58.minutě jsme nechali lehce odcentrovat Rybku a neobsazený D. Vacek hlavou vyrovnal. V 70.minutě už šli domácí do vedení. Hrabák z přímého kopu trefil tyč, Rybkovu dorážku ještě Thim stačil vyrazit, ale na dorážku Adamce už nestačil. Obrana ho nechala pěkně na holičkách. Za dvě minuty zaváhal Krump a Novák posolal míč do naší sítě potřetí. Na úpravu výsledku jsme si vytvořili několik šancí, ale dát gól už jsme nedokázali.

Aritma – FC Zličín 3:1 (0:1)
Branky: 58. D. Vacek, 70. Adamec, 72. Novák – 15. Merta
Rozhodčí: Berka – L. Novotný, Beneš Diváků: 10
Sestava 1.poločas: Thim – Valoušek, Žák, Krump, Klíma – Novák, Sigan, Čížek, Merta – Carboch, Skopec.
Sestava 2.poločas: Thim – Krupička, Žák, Krump, Šindelář  – Merta, Sigan, Čížek, Klíma – Carboch, Skopec.