Domácí zimní turnaje - střídavě oblačno

Seriál domácích zimních turnajů pokračoval dalším kolem. Volno měli jen mladší dorostenci. Starší žáci nestačili na ženy Sparty. Starší dorost díky jedinému gólu Maxmiliána udolal Roztoky a „béčko“ ztratilo vyhraný zápas s Hostivicemi až osm minut před koncem.

Memoriál Petra Merty

Starší dorostenci dokázali zásluhou bojovnosti urvat těsné vítězství s mužstvem Roztok, díky jediné trefě Maxmiliána ve druhém poločase. Dorostenci jsou tak stále na druhém místě v turnaji. Naopak „béčko“ dokázalo v zápase s Hosticemi otočit výsledek z 0:1 na 3:1, ale slibné vedení neudrželo. Osm minut před koncem inkasovalo vyrovnávací branku. Na dorost tak ztrácí dva body.

Výsledky z tohoto víkendu

Roztoky - FC Zličín dor. 0:1 (0:0) branka: Maxmilián

Hostivice - FC Zličín B 3:3 ((1:2) branky: Vlasák, Jelen, Pirunčík - Zelený, Jarolímek, Zbožínek

Horoměřice - Řepy B 4:3 (1:2) branky: Maroušek 2, Zavadil 2 - Klíma 2, Svoboda

Zimní turnaj mladšího dorostu

Naši kluci měli volno a jen čekali na výsledk posledních dvou zápasů základní skupiny. Kablo Kladno překvapivě jen remizovalo s mužstvem Roztok a Střešovice potvrdily roli lídra turnaje a porazily Admiru. Naši mladší dorostenci  tak skončili na 3.místě a čekají  je další dva zápasy ve skupině o 5. – 8.místo.

Kablo Kladno - Roztoky 3:3 (0:1) branky Skopec 2, Zoubek - Saidl 2, Kapitán

SK Střešovice - Admira  4:1 (1:0) branky: Šídla, Krychfalushyi, Seidl, Poledník - Bartošek

Zimní turnaj starších žáků

Tento turnaj již pokračoval zápasy ve skupinách o konečné umístění. Naši starší žáci narazili v úvodním kole na ženy Sparty a utrpěli další debakl. Když prohráli 10:1.

Další dva zápasy na našem hřišti se hráli ve skupině o 8. - 14.místo.

Sparta ženy - FC Zličín 10:1 (4:1) branky:  Kožárová 4, Bartoňová 3, Ondrušová, Vyštejnová, Martínková - Mariánek

Řepy - SK Kladno 1:6 (1:4) branky: Šmíd - Hrtan 2, Putík, Kováč, Škvára, Rajgl

Stodůlky - Střešovice 1:7 (1:3) branky:  vlastní - Nábělek 2, Vokatý 2, Fišer, Rothe, Hošek