Do finále zimního turnaje bez bodů

Poslední zápas základní skupiny zimního turnaje byl i soubojem o body do finálové skupiny. My i rezerva Motorletu jsme měli postup jistý a vzájemné zápasy ze základních skupin se ve finále započítávají. Bohužel jsme prohráli 2:0 a tak jdeme do finálové skupiny bez bodového zisku. Naopak Motorlet B si přináší bodů šest a stal se horkým favoritem na vítězství v celém turnaji.

V první šanci se ocitl náš Žák, ale střela byla hodně nepřesná. V 6.minutě přišla chyba naší obrany a Kolařík šel sám na Rosendorfa, ten jeho střelu reflexivně vyrazil na roh. Odpověděli jsme akcí Valouška po pravé straně, ale jeho centr Háša mezi tyče hlavou neusměrnil. Za pět minut jsme přežili další velkou šanci soupěře. Rosendorf neudržel míč a Glasnovič z těžkého úhlu zazvonil na tyč naší branky. V 18.minutě už jsme inkasovali. Při naší útočné akci jsme zapomněli na zadní vrátka a Maleček rázem upaloval do naší otevřené obrany. Našel přesnou přihrávkou úplně volného Glasnoviče. Jeho střelu sice Rosendorf vyrazil, ale Glasnovič se dostal opět k míči a zpětnou přihrávkou nabídl gól Malečkovi. Odpověděli jsme dvěma pokusy Žáka, které však ke gólu nevedly. Nejblíž vyrovnání jsme byli ve 41.minutě, kdy Valoušek zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Mertu, ten však mířil nepřesně.
Další naděje na vyrovnání nám svitla v 52.minutě, ale Valouškovu střelu Busta reflexivně vyrazil na roh a po něm hlavičku Merty z lajny vykopl jeden z obránců. Ve snaze o vyrovnání jsme stále více otevírali obranu a soupeř z brejků podnikl několik nebezpečných akcí. V 68.minutě nám ještě pomohlo břevno, ale v 83.minutě po chybné rozehrávce Moravce přišel další brejk, který střelou přesně k tyči zakončil Maleček a bylo rozhodnuto.

Motorlet „B” – Zličín 2:0 (1:0) branky: Maleček 2
Sestava FC Zličín: Rosendorf (46. Kuneš) – Šatný (46. Šimonovský, 60. Víger), Zahálka (46. Šindelář), Mlejnek, Klíma – Valoušek, Moravec, Žák, Háša (46. Hojdar) – Merta, Novák (46. Růžička)

Weberterranova Cup kategorie A – sk.Radotín
Zbraslav – Radotín 2:1 (0:0) branky: Štengl, Pexa – Čermák
Weberterranova Cup kategorie A – sk.Aritma
Aritma – Dukla dor. 3:3 (1:1) branky: Adamec 2, O. Rybka – Sodomka
V.Dobrá – Hvozdnice 3:4 (2:2) branky: Machek, Stolár, Uher – Mrhal 2, Stracený, Neumann