Debakl od Braníku

V posledním zápase tohoto ročníku jsme hostili vedoucí mužstvo naší skupiny, které jsme na podzim překvapivě porazili !

V posledním zápase tohoto ročníku jsme  hostili vedoucí mužstvo naší skupiny, které jsme na podzim překvapivě porazili !

V tomto zápase, ale proti nám nastoupilo úplně jiné mužstvo, které se prezentuje výborným herním projevem a v naších silách není možné se mu ani přiblížit. My jsme chtěli odpovědně bránit a spoléhat na rychlé brejky. Od začátku to byli hosté,  kteří nás jasně přehrávali  a bylo jen otázkou času, kdy budeme inkasovat. To se stalo již v 8 minutě, kdy se hosté ujali vedení 0:1. I nám se podařilo dostat do dvou slibných příležitostí, ale jejich řešení bylo nepřesné. Hosté i nadále udávali tempo hry a ještě 2x se podařilo překonat našeho brankaře. Do kabin se odcházelo za stavu 0:3.

Ani vstup do druhé půle nám moc nevyšel a ve 39 min. jsme už prohrávali 0:4. Když jsme mezi 50-54 min. inkasovali  další tři branky, bylo o osudu zápasu rozhodnuto, a my jsme si koledovali o pořádný debakl. Hosté trochu polevili a díky dobrému presingu se nám dařilo dostávat jejich defenzivní hráče pod tlak. Tím jsme měli i šance, které využili Stemberk a Bartoška. I hosté 2x skórovali, a tak zápas skončil hrozivým, ale zaslouženým skóre 2:9 . Tento zápas nemá cenu vůbec hodnotit, protože kvalita soupeře je někde úplně jinde. Závěrem musím konstatovat, že celé jaro tohoto mužstva bylo velké trápení a výkony slabé. Myslím si, že tohle mužstvo mělo na víc, než konečné 5. místo a hlavně se musí zlepšit přístup k zápasům !!!