Debakl na Braníku za první poločas

Na hřiště jednoho z aspirantů na postup jsme přijeli bez posil z áčka a s třemi dorostenci. Vysokou porážku jsme si zavinili sami, když jsme v prvním poločase připravili domácím „den otevřených dveří” a nebýt výkonu Aleše Rosendorfa v brance, mohlo to být ještě horší.

Už v 10.minutě Peterek přestal hrát v domnění, že se bude pískat ofsajd. To se však nestalo a domácí Kotrba uklidil míč do odkryté branky. Za osm minut přišla podobná akce a Klimek opět do prázdné branky zvýšil na 2:0. Za dvě minuty jsme se konečně dostali ke slovu i my, ale střela Greshnyakova z hranice vápna byla tečovaná a skončila mimo tyče. Ve 27.minutě jsme domácímu Mertlovi opět poskytli dostatek prostoru i času na střelu a bylo to 3:0. Ve 38.minutě si Belko spletl spoluhráče se soupeřem a nabídl Braníku čtvrtý gól. Ještě v poslední minutě první půle čelil Rosendorf neúspěšně samostatnému nájezdu domácího Mikeše a do šaten jsme šli s pětibrankovým přídělem.

Osm minut po přestávce jsme dali čestný úspěch, když se po přímém kopu Krupičky prosadil Pechr. Když jsme přežili několik dalších šancí domácích a Vašek Pechr nastřelil břevno, přišel závěr zápasu a další dva góly v naší síti. Mikeš a Kodytek šli sami na Rosendorfa a nedali mu šanci.