Další remízový zápas, tentokrát č.4

V 8. kole Pražského přeboru mladšího dorostu jsme v neděli 29.10.2017 zajížděli na hřiště SK Ďáblice. Bohužel díky velkému větru nešel i přes snahu obou mužstev zápas odehrát ve stanoveném termínu. Obě mužstva se tedy dohodla na náhradním termínu – čtvrtku 2.11.2017 od 18,45.

V 8. kole Pražského přeboru mladšího dorostu jsme v neděli 29.10.2017 zajížděli na hřiště SK  Ďáblice. Bohužel díky velkému větru nešel i přes snahu obou mužstev zápas odehrát ve stanoveném termínu. Obě mužstva se tedy dohodla na náhradním termínu – čtvrtku 2.11.2017 od 18,45.

A nutno podotknout, že byl vybrán dobrý termín, protože se hrálo za příznivých podmínek. Zápas se hrál na místní UMT, která svými rozměry patří ke spíše menším hřištím a tak bylo jasné, že to bude hodně soubojový zápas, kde bude rozhodovat důraz a nasazení. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, a již ve 3.min. šel sám na branku Karták, ale jeho střelu z hranice velkého vápna domácí gólman vyrazil. I nadále jsme byli aktivnější a častěji jsme drželi míč na svých kopačkách. Bohužel ve 14.min.jsme propadli na naši pravé straně a pronikajícího hráče jsme zastavili až za cenu faulu ve vápně. Nařízený pokutový kop Budský vystihl a vyrazil, ale bohužel naši hráči zůstali stát jak sněhuláci a nic nebránilo  exekutorovi p.k. zakončit do odkryté branky na druhý pokus 1:0 !!!!!!!! Naštěstí se nám již v 16.min. podařilo vyrovnat. Po faulu na Votavu rozehrál Vinš ze středu hřiště lehký centr, který hlavou za sebe ,,líznul“ nabíhající Šída a vyrovnal na 1:1. I nadále jsme byli aktivní, ale velké šance Palivce i Tsebera zlikvidoval velice dobře chytající domácí brankář.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně a hned v úvodu se dostal do dobré pozice Palivec, ale svojí šanci prováhal a byl z toho jen roh. V 45.min. jsme měli výhodu pokutového kopu i my. Po centru z levé strany vznikl ve vápně závar, kde domácí hráč zahrál rukou. K nařízenému p.k. se postavil Votava, gólman si na jeho prudkou střelu k levé tyči lehce šáhnul, ale brance nezabránil 1:2. O chvilku později, přesně ve 49. min. bylo ještě veseleji. Ke střele se z cca. 25m. ( konečně ) odhodlal Tseber a jeho střela prosvištěla krásně za tyč – 1:3. O chvilku později si vzal na polovině míč Votava, krásným rychlým průnikem se dostal až do vápna, ale jeho přízemní střela na zadní tyč šla jen o kousíček mimo branku! V těchto chvílích se začínal zápas rozhodovat, my jsme postupně vypadávali ze hry a naopak domácí hráči měli chuť s nepříznivým výsledkem ještě něco udělat. A sami jsme je do zápasu ,,vrátili“! V 55.min.jsme špatně řešili situaci u naši branky a místo dlouhým odkopem ,přišla ztráta míče, kterou domácí hráč využil kontaktní brankou na 2:3. Tlak domácích sílil a my jsme se dostávali k domácí brance jen sporadicky a díky rychlým brejkům, bez jakékoli mezihry! V 68.min. uvolnil šikovně Tsebera Urlas, ale když už se dostal mimo střelecký úhel, tak to řešil špatně a snažil se sám zakončit, místo aby přihrál nabíhajícímu Urlasovi, který byl na hranici vápna sám. V 71.min zakončoval po centru Urlas, ale jeho střela šla mimo branku. Domácí se nadechovali k závěrečnému tlaku, v krátké chvíli měli výhodu celkem čtyř rohových kopů! Bohužel, z každého toho rohu dokázali zakončit, což je špatně! Při třetím nás ještě reflexním zákrokem podržel Budský, kdy hlavičku vyrazil na břevno a následoval další roh. Ten jsme opět nedokázali uskákat a domácí hráč vyrovnal na konečných 3:3. Co dodat, další remíza … Když vedeme o dvě branky, tak bychom měli takové zápasy zvládnout, ale byli jsme to my, kdo domácí vrátil do zápasu! Nutno podotknout, že domácí hráči podali také velice dobrý výkon a prohra by byla asi pro ně krutá. Oboustranně se hrál dobrý přeborový fotbal této kategorie, který se zejména v prvním poločase  musel líbit.

Pražský přebor, 8. kolo, čtvrtek 02.11.2017, 18:45

SK Ďáblice 3:3 FC Zličín

Branky 16.p.k., a 55. Byrkovych, 78.Drtina - 19.Šída, 48. Votava p.k., 49. Tseber.
FC Zličín Budský - Žídek, Bartoška, Berky, Votava, Vinš, Šída, Holler, Palivec, Adamička, Karták, Urlas, Tseber.
Rozhodčí Heinzel
Diváci 50
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Budský Lukáš 80 3 0 0
Palivec Ondřej 70 0 0 0
Bartoška Zbyněk 80 0 0 0
Žídek Tomáš 40 0 0 0
Holler Patrik 80 0 0 0
Šída Daniel 80 1 0 0
Berky Michal 50 0 0 0
Jiří Vinš 60 0 0 0
Votava Tomáš 80 1 0 0
Karták Tomáš 60 0 0 0
Urlas Emanuel 40 0 0 0
Adamička Daniel 50 0 0 0
Tseber Oleksandr 80 1 0 0
Domácí Hosté Výsledek
FK Dukla JM Sportovní klub Libuš 838 11:0
Sokol Kolovraty SK Union Vršovice 0:6
ABC Braník FC Přední Kopanina 3:0
TJ Praga FC Háje Jižní Město 0:1
Loko Vltavín FK Újezd nad Lesy 11:4