Body zůstaly zaslouženě doma

Ve 24.kole 1.A. třídy skupiny B, jsme v sobotu 2.6.2018, hostili mužstvo Sokola Stodůlky.

Trenér Vašut zhodnotil zápas takto :

Před tím to domácím utkáním jsme měli velkou motivaci v tom, že chceme skončit do pátého místa. Jedině výhra nám dávala naději. Chtěli jsme si pohlídat začátek utkání a nečekat, s čím na nás přijde soupeř. První velkou šanci měl Derda, kdy šel sám na gólmana a trefil pouze horní tyč. Ve 23. minutě musel hřiště opustit, pro zranění, Honza Šindelář / at´ jsi opět brzy fit / a o chvíli na to, po kolmici našeho kapitána, Kuba Jíra s přehledemem "uklidil" a vedeme 1:0. Prakticky z další naší akce, po dobrém našem napadání, je faulován Ivan Derda / měsíc si užíval v Irsku / a nařízený pokutový kop proměňuje Michael. Zbytek poločasu jsme nějak dohráli / moc k podívání to nebylo /.

Začátek 2. poločasu a naše velká šance Derdy je nevyužita. Soupeř hrozil rychlými protiútoky, tím otvírá svou obranu. Po individuální akci Tomáše / a faulu na něj / je nařízen další pok. kop, který s jistotou proměňuje, opět Michael. Pak měl ještě velkou šanci Jíra, při které se zranil hostující gólman. Závěr se pak už dohrává, přesto, po naší chybě obránce a následné ruce, soupeř, opět z penalty, snižuje.

Do konce sezóny zbývají ještě dvě kola. Jdeme se o body "poprat" ...

1.A třída, 24. kolo, sobota 02.6.2018, 10:30

FC Zličín 3:1 Sokol Stodůlky

Branky 26. Jíra, 28. a 61. Grobl obě z p.k. - 95. Jirec p.k.
Žluté karty 52. Minařík, 90. Grobl - 27. Chramosta, 38. Zyta, 62. Vondráček, 69. Petko.
FC Zličín Rosendorf - Pešek, Horák, Grobl, Minařík(85. Žák), Vagner, Valoušek, Škrečko, Zima(71. Votava), Šindelář(23. Jíra), Derda.
Sokol Stodůlky Chramosta - Chlad, Jirec, Lněnička, Voráček, Kratochvíl(14. Vlček, 62. Markanovič), Petko, Vondráček, Zyta, Alshinbaev, Jungmann.