Bilance na domácích turnajích 1 - 1 - 1

Tři naše celky se o víkendu představily na domácích zimních turnajích. V turnaji mužů si „béčko“ připsalo vysoké vítězství s Lítní, mladší dorostenci remizovali s Meteorem a starší žáci podlehli Střešovicím. Starší dorost měl volno, když v neděli absolvoval turnaj ve Zličínské hale.

Starší žáci po čtyřech vítězstvích v řadě prohráli se Střešovicemi. První porážka v turnaji sice neměla vliv na průběžné první místo v základní skupině, ale jejich pronásledovatelé mají zápas k dobru.

Mladší dorostenci sehráli s Meteorem vyrovnané utkání. Dostali  se do vedení zásluhou Vondráčka, ale soupeř ještě do přestávky vyrovnal z dost přísné penalty. Druhý poločas už nic na výsledku nezměnil. Příští týden zřejmě mužstvo čeká rozhodující zápas o postup do finálové skupiny s Admirou.

Rezerva mužů měla za soupeře Líteň a dovedla zápas k vysokému vítězství a bodově se dotáhlo na druhý tým tabulky, náš dorost. Ten však má o zápas méně.

Výsledkové informace, termínovou listinu  turnajů a tabulky najdete v odkaze „TURNAJE“.

Zimní turnaj mužů - Memoriál Petra Merty

Braník dor. - Řepy 4:2 (2:0) branky: Matera, Silovský, Truska, Žárský – Zita 2
Hostivice - Horoměřice 3:4 (1:1) branky:  Chlup, Hudák, Pirunčík – Maroušek 2, Svoboda 2

FK Líteň  - Zličín B 1:15 (0:6) branky: Kliment – Zbožínek 4, Rajský 2, M. Šindelář 2, Jarolímek 2, Zelený 2, Aliapulios, Kočí, vlastní

O.T.E.C Cup – ZT mladšího dorostu

skupina B - hř.Zličín
FC Zličín - Meteor 1:1 (1:1) branky: Vondráček - Pytloun p.k.

Přední Kopanina - SK Střešovice 2:3 (1:2) branky: Holeček, Kozlík - Procházka 2, Němec

Roztoky – Admira 0:3 (0:1) branky: Berger 2, Hamzík