Bez zájmu a soustředění se vyhrát nedá!

V posledním zápase zimní ligy byl naším soupeřem Radotín. Zápas se nám nepovedl a hosté zaslouženě vyhráli.

Vzhledem k vyššímu počtu absencí dostali opět prostor všichni kluci, včetně hráčů ročníku 2005. Do utkání se vstoupili dobře, drželi míč na svých kopačkách a diktovali tempo hry. Převaha vyústila ve vedoucí gól Radima, 1:0. Od té doby jsme však přestali absolutně fungovat a zbytek prvního poločasu byl pro mě osobně noční můrou. Radotín stav otočil a díky Sádlisovi se odcházelo do kabin za ještě přijatelného stavu, 1:2.

V poločase jsme si důrazně vyříkali, že takto tedy ne a zkusili se zápasem ještě něco udělat. Druhá půle byla z naší strany lepší, ale i tak měla k mé představě naší hry daleko. I tak jsme dokázali soupeře zatlačit na jeho polovině, ale gólově jsme se neprosadili. A když v poslední minutě po brejku hostů dostáváme gól, prohráváme tedy 1:3.

Těžko se mi hledají slova a hodnotí dnešní utkání. Nevím, co se dnes s kluky stalo, ale toto byl náš nejhorší výkon v zimní lize. Žádné nasazení, agresivita, pohyb, nabídka, kvalita práce s míčem, komunikace, soustředění. Takto hrát v přeboru rozhodně nemůžeme a ani nechceme.

S kluky jsme si na tréninku vše vyříkali. Jsem rád, že i oni sami vědí, že to nebylo dobré, kde dělají chyby a v čem se musí zlepšovat. Jen je potřeba přetavit slova ve skutky. Věřím, že těch 14 dní do prvního mistráku do toho kluci šlápnou, aby byli dobře připraveni na jaro, které bude nesmírně těžké.