Bez gólů se vyhrávat nedá

I druhé utkání finálové skupiny zimního turnaje jsme prohráli. Podobně jako s Radotínem rozhodl prospaný začátek zápasu. V 10.minutě jsme po chybě Klímy inkasovali a i přes územní převahu jsme až do konce gól dát nedokázali. Novák navíc neproměnil ani penaltu.

I druhé utkání finálové skupiny zimního turnaje jsme prohráli.  Podobně jako s Radotínem rozhodl prospaný začátek zápasu. V 10.minutě jsme po chybě Klímy inkasovali a i přes územní převahu jsme až do konce gól dát nedokázali. Novák navíc neproměnil ani penaltu.

V zimní přípravě asi tradiční začátek. Přichází 10.minuta, chyba Klímy v rozehrávce, Pavlů přenese rychle míč na nabíhajícího Laušmana a ten sám proti Svatošovi dostává Libuš do vedení. Václav Svatoš si asi svou premiéru v našem dresu a svou zkoušku před případným příchodem z ČAFC představoval jinak. Na jeho obhajobu nutno přiznat, že jinak v zápase ukázal své kvality. Další šanci Libuše zmařil Svatoš včasným vyběhnutím a následně si poradil i se střelou z hranice vápna. My jsme se dostali ke slovu až v závěru poločasu. Náznak šance dvojice Merta – Stolfa zůstal bez efektu a střela Sigana byla sražená na roh.
Po přestávce jsme si vytvořili herní převahu, ale pohybliví hráči Libuše neustále udržovali z brejků pozornost naší obrany. Už ve 46.minutě měl ve slibné pozici výhodu přímého kopu Merta, střílel však nad branku. Za deset minut si Novák rychle vyměnil míč s Carbochem, ten však sám před brankářem pálil jen do břevna. V 62.minutě se sám před brankou Libuše uvolnil Merta, ale mířil mimo tyče. Když po podklouznutí Douchy nevyužila Libuš svou šanci, přišla největší šance na naší straně. Nešťastné zahrání rukou obránce Libuše neušlo pozornosti hlavního arbitra a pískala se penalta. Exekuce se ujal Novák, ale jeho střela zůstala skryta v náruči soupeřova brankáře.
I podruhé jsem ve zůstali bez bodu a poslední zápas se Slivencem už bude rozhodovat jen o posledním místě ve finálové skupině.

FSC Libuš – FC Zličín 1:0 (1:0)
Branka: 10. Laušman Rozhodčí: Zelený – Tikal, Hnízdil Diváků: 10
FC Zličín: Svatoš – Valoušek, Krump, Žák, Skála (46. Doucha) – Klíma – Sigan (46. Carboch), Čížek, Merta – Řezáč (70. Krupička), Stolfa (46. Novák).

Další výsledky finálové skupiny:
Aritma-Slivenec 7:2 (2:1) Branky: Urbánek 3×, Marousek 2×, Rybka O., Hrabák – Hrádek, Ryzák
Radotín-P.Kopanina 2:6 (1:1) Branky: Petr M., Zeman – Skočdopole 2×, Nedvěd, Vyšata, Juckem, Horák