BEZ GÓLŮ SE NEVYHRÁVÁ

Krásná slunná neděle a soupeř z úplného dna tabulky. To vypadalo na výborně užité odpoledne.

Začátek takovému průběhu i napovídal. Hned od prvních minut jsme začali přebírat otěže hry a diktovat průběh. Po jedné pěkné akci kdy do náběhu dostal mezi obránce balon Biersak a v rychlostním souboji vyhrál bylo to v 6 minutě 1:0 . Vypadalo to že půjde o skóre ale nebylo tomu tak. Sice jsme hráli lépe a kontrolovali zápas ale další góly nám tam nenapadali. Šance jsme měli ale vše končilo vedle brány. Jak již to bývá nedáš dostaneš tak se přesně stalo. Pak přišla naše chyba kdy balon směřující k našemu vápnu nechal náš brankář být a nevyběhl proti němu , soupeř se dostal před naše obránce kteří čekali na pomoc brankáře a střelou na vzdálenou tyč vyrovnal na 1:1 . To bylo v 30 té minutě a tak jsme věřili že času na další vstřelené góly máme ještě dost. Do konce poločasu jsme soupeře ještě zatlačili a byli z toho rohové kopy a trestné kopy. To ale nebyla naše výhoda. Rohy jsme nebyli schopni kopnou dále než na začátek malého vápna a trestné kopy zase nad branku soupeře. První poločas tedy skončil nerozhodně 1:1.

O poločase jsme si řekli že musíme ještě víc zvednout hlavu a naše góly přijdou. Bohužel druhý poločas byl smutný na koukání. I když jsme většinu času hráli na polovině soupeře nebylo to přehrávání fotbalovostí ale poté už spíše náhodné. Nešla nám žádná pořádná rozehrávka , spousta balonů jsme kazili a první dotek s balonem připomínal přípravku. I přes to jsme se dostali do šancí kdy hlavně Bous několikrát od lajny centroval do pokutového území ale náš nedůrazní přístup byl podtržením takové trochu zoufalosti. Když pak ani Biersak na malém vápně neusměrnil míč do sítě a po něm Bous tváří tvář brankáři  to samé Švehla nemohli jsme pomýšlet na víc. Opět se nám nedařilo ani kopat rohy kdy musel ze st opera jít kopnout Mutínský aby to letělo alespoň do vápna . Zbytek zápasu byl z naší strany už silový a uspěchaný  což nás svazovalo. Nechtěli jsme už kombinovat ale zkoušeli to individuálně což k ničemu nevedlo  a tak z mého pohledu trošku odevzdaný výkon v druhém poločase stačil pouze na dělbu bodů. Chytrost v zakončení a větší odhodlání , také víc srdíčkem hrát to jsou úkoly do dalších kol. Prostě když chceme vyhrát musíme dát góly , bez těch se bohužel nevyhrává. Ale nic hrozného se samozřejmě neděje hlavu vzhůru a jedem dál.