Béčko ztratilo vítězství dvě minuty před koncem

V sobotu 30. 8. jsme na domácím hřišti přivítali nováčka soutěže mužstvo 1999 Praha.

V sobotu 30. 8.  jsme na domácím hřišti přivítali nováčka soutěže mužstvo 1999 Praha.

Od začátku byli hosté aktivnější. V 7´ zahrávali druhý rohový kop z pravé strany, kdy se opět projevila naše slabá hra ve vápně, a nepokrytý hráč hostí hlavou skóroval 0–1. Od 15 minuty jsme převzali iniciativu a vytvořili jsme si převahu. V 19´ vystřelil Pechr z velkého vápna pouze do brankáře hostí. Ve 20´ minutě vytáhl opět Pechrovu střelu gólman na roh, který rozehrával Grégr a P.Merta hlavou vyronval 1–1. Do konce prvního poločasu jsem měli několik šancí ke vstřelení gólu a zahrávali jsme několik rohových kopů. Největší možnost ke vstřelení gólu měl Trnka, který se v 39´, po přihrávce Greshnyakova, ocitl sám před brankářem hostí, ale neskoroval.
Celý druhý poločas byl pod naší taktovkou a soupeř nevěděl chvílemi, co má dělat. Ve 49´ hlavičkoval P.Merta, z rozehraného rohu, nad bránu. V 50´ jsme měli opět šanci vstřelit branku, ale nikdo z našich hráčů nebyl schopen dorazit do brány míč, který šel po rohu Grégra po zemi přes malé vápno soupeře. V 54´ pronikl do vápna z pravé strany Pechr a jeho střelu-přihrávku Greshnyakov minul o milimetry před brankovou čárou. Poté jsme zahrávali další tři rohové kopy, ale skórovat se nám nepodařilo. V 78´ se na půli hřiště rozběhl Greshnyakov a jeho sólo, kdy přehodil brankáře hostí, který proti němu vyběhl, skončilo vstřelením vedoucí branky 2–1 . Poté soupeř hru otevřel a měli jsme další šanci na skórování, ale ani Pechr – střela do gólmana, ani Šlehofer – střela vedle brány, neuspěli. Poté přišla 88´, kdy soupeře rozehrával přímý volný kop z levé strany a opět nikým nepokrytý hráč hostí hlavou vyrovnal 2–2. Na stavu se už poté už nic nezměnilo, takže ani ve druhém zápase jsme tři body nezískali, i když jsem opět měli hodně vyložených šancí ke vstřelení gólu.