Béčko na zimním turnaji poprvé prohrálo

Další kolo zimních turnajů na naší „umělce” přineslo první bodovou ztrátu „béčka”. Naopak první bodový zisk si připsala starší přípravka, která na turnaji mladších žáků vystupuje jako náš B tým.

Áčko mladších žáků si poradilo s Radotínem a upevnilo si pozici na čele turnaje. K tomu pomohli i kluci ze starší přípravky, kteří překvapivě porazili Stodůlky. Ty přijely sice s rezervním týmem, ale pro naše benjamínky to bylo teprve čtvrté vystoupení na velkém hřišti a o to je úspěch cennější.
Starší žáky stále sužuje velká marodka, přesto odehráli s favorizovanými Střešovicemi vyrovnaný poločas a tři góly inkasovali až v závěru zápasu.
Mladší dorostenci si až po přestávce dvěma góly poradili s nepříjemnou Aritmou a jdou turnajem stále bez ztráty bodu.
O body naopak přičlo B-mužstvo. V souboji s Novo Kladno inkasovalo hned v první minutě a pak ještě jednou na konci prvního poločasu. A když pak Zbožínek neproměnil penaltu, bylo dílo zkázy dokonáno. Peterek už jen stačil výsledek korigovat.

Zimní turnaj mladších žáků
Radotín-FC Zličín A 0:8 (0:3) Branky: Číhal 3, Mariánek 2, Stoyka, Horálek, Malý
Stodůlky-FC Zličín B 0:2 (0:2) Branky: Bohuslávek, Šíma

Zimní turnaj starších žáků
King-Libuš 0:9 (0:3) Branky: Filip 3, Podobský 2, Schwarzbach, Frank, Čížek, Borovský
Stodůlky-Bohemians 1905 1:1 (0:0) Branky: Eremiáš – Nábělek
Žižkov-Bohemians 1905** 2:2 (0:0)** Branky: Kadlec, Adamček – Kostka, Kříž
FC Zličín-SK Střešovice 0:3 (0:0) Branky: Vjdák, Rothe, Šmejkal

Zimní turnaj mladšího dorostu
Vršovice-Př.Kopanina 6:2 (1:1) Branky: Málek 3, Vízek, Potěšil, Kučera – Procházka, Vik
Aritma-FC Zličín 0:2 (0:0) Branky: Gotwald, Kučera

Zimní turnaj mužů – Memoriál Petra Merty
Velká Černoc-Bílá Hora 3:2 (1:2) Branky: Junk, Stančík, Hasman – Kovařík, Skolil
Hostivice-Horoměřice** 2:1 (2:0)** Branky: Klíma, Karhan – Zavadil
FC Zličín B-Novo Kladno 1:2 (0:2) Branky: Peterek – Rösser, Kovařík