ZLEPŠENÝ VÝKON

Druhé mistrovské utkání náš tým odehrál na domácí půdě, kde jsme přivítali Bohemians 1905.

Druhé mistrovské utkání náš tým odehrál na domácí půdě, kde jsme přivítali Bohemians 1905.

Rozdíl mezi zápasem v Kbelích a tímto byl více než patrný. Kluci bojovali a jako bonus tentokrát přidali i fotbalovost. Jsem hlavně rád, že si zahráli všichni a získali další zápasové zkušenosti, které se jim budou hodit v budoucnu. Stále se hraje i o nominaci na silně obsazený turnaj v Kosmonosích. Takže jen tak dál… J

A hodnocení..?

Dominik Šill – vynikající výkon, rychle přenášel hru, spolehlivý na čáře, navíc bravurně zneškodnil penaltu.  Známka 8.

Páťa Slabý – asi nejlepší výkon ve zličínském dresu, v defenzivní činnosti výborný. Známka 6.

Martin Křovák – dnes dva góly, silný při bránění. Známka 7.

Míša Folprecht – slova jsou zbytečná. Známka 10.

Jenda Raszka – snažil se, spoustu toho naběhal. Známka 6.

Daniel Grira – odvedl si svoje. Známka 5.

Vládík Gubinov – stejné hodnocení jako u Daníka, nic nevypustil. Známka 5.

Lukáš Berky - hrál s daleko větším zaujetím a přestože se tam pár zbytečných gólů objevilo, celkově je potřeba říct, že Lukášův elán do hry byl o mnoho větší než při předchozím mistráku. Lukáš se v některých případech nebál po míčích i skákat, občas chybělo trošku štěstí:-) Známka 5,5.

Matěj Košnář - podal lepší výkon než v minulém zápase, poctivě bránil a byl oporou zadních řad. Známka 6.

Adam Procházka - přestože obránce, tak nejlepší střelec (4 góly) i hráč svého týmu! Pěkné individuální akce, technika práce s míčem i ofenzivní činnost, jen je občas třeba myslet i na zadní vrátka. Známka 8.

Fanda Poupě - opět perfektní nasazení. Hodně mu prospělo promíchání mužstva a to, že měl parťáka v útoku (Míšu), se kterým si mohl nahrát a také to, že se mohl více spolehnout na obranu a více se soustředit na útok.  Známka 7.

Míša Hornof - byl velkým přínosem. Přinesl do hry oživení, rychlost a nasazení a stejně jako Fanda byl za svou snahu odměněn zaslouženým gólem.  Známka 7.

Ondra Šulc -  předvedl bojovný výkon a je na něm vidět, že se začíná sbližovat s tím, co se od něj očekává. Od minula udělal pokrok. Známka 5.


Tomáš Nedělka - dorazil na poslední chvíli, ale dokázal se hned zapojit do dění na hřišti. Od minula přidal na důrazu a měl tam pár slibných okamžiků. Známka 5.

Věřím, že kluci budou v nastoupeném trendu pokračovat, i když pravdou zůstává, že poslední dva tréninky někteří odchodili. Vzhledem k tomu, že už většina začala chodit do školy, myslím, že nebude na škodu trochu tvrdší přístup, pochopitelně s ohledem na jejich věk J

O naše góly se podělili Míša Folprecht 9, Adam Procházka 4, Martin Křovák 2, Fanda Poupě 1 a Míša Hornof 1.