Zlepšení nepřišlo ani v zápase s Libuší.

Domácí zápas s Libuší jsme odehráli poprvé na trávě, ale zápas jsme opět ( bohužel ) vůbec nezvládli a tak si připisujeme další prohru.

Domácí zápas s Libuší jsme odehráli poprvé na trávě, ale zápas jsme opět ( bohužel ) vůbec nezvládli  a tak si připisujeme další prohru.

Zápas začal opatrně, se snahou neudělat chybu a tak se hrálo bez šancí. Naše nepatrná převaha končila před vápnem hostí, kde jsme nedokázali  přesně kombinovat a vytvořit si nějakou šanci. Hosté, kteří spoléhali na rychlé a nebezpečné brejky šli do vedení ve 27. min, kdy svůj několikátý brejk využili. Nutno poznamenat, že nás několikrát podržel náš gólman Kaminsky včasným a přesným vyběhnutím.

Ve druhém poločase jsme  chtěli zápas otočit, ale naše snaha byla bezzubá. Opět jsme inkasovali my, a již podruhé 0:2. Pak se stalo něco ,co asi nikdo nečekal a během 15 minut jsme hostům vstřelili čtyři branky, když se postupně trefil  Bartoška, Stemberk, Ďubašík a Zima – 4:2 v 60 minutě zápasu ! Další šok nás čekal na konci zápasu když jsme si během 10 minut nechali dát tři branky 4:5 !!! Absolutně jsme nezvládli konec zápasu, když si hráči na hřišti dělali co chtěli a mysleli si že už se nemůže nic stát. Bohužel už několikátý zápas máme problém i v defenzívě ………

1. třída sk.A, 16. kolo, sobota 27.4.2013, 08:45

FC Zličín 4:5 FSC Libuš