ZLATÍ HOŠI ZNOVU UDEŘILI

Další turnajové vítězství získala zličínská mladší přípravka (hráči ročníku narození 2008) na halovém turnaji v Unhošti v sobotu 23. ledna 2016.

Další turnajové vítězství získala zličínská mladší přípravka (hráči ročníku narození 2008) na halovém turnaji v Unhošti v sobotu 23. ledna 2016.

Každá taková výhra určitě potěší, důležitější je ale způsob, jakým jsme k ní došli. Kluci předváděli pěkný kombinační fotbal, plný přihrávek, většinu branek jsme dávali po oku lahodících akcích do prázdné brány po vyšachování obrany i gólmana soupeře. Dominik Šill inkasoval pouze třikrát, obrana pracovala spolehlivě a útočníci se činili. Všem hráčům patří poděkování za předvedenou hru a nadšení, s jakým celý turnaj odehráli.

Naše zápasy:

TJ Unhošť červení 3:1, Sokol Braškov 4:0, TJ Unhošť žlutí 5:1, TJ Hostivice 5:0, SK Hřebeč 1:1

Branky:

Vojta Strnádek 7, Míša Folprecht 5, Fanda Poupě 3, Adam Procházka 3

Sestava:

Šill – Procházka, Košnář, Křovák Martin, Gubinov – Strnádek, Folprecht, Křovák Adam, Poupě

Hned následující den jsme sehráli další turnaj v Odoleně Vodě. Příležitost dostali i hráči, kteří v Unhošti nebyli. Největší šok utrpěl pan rozhodčí, když uviděl Míšu Folprechta v bráně, jen nechápavě kroutil hlavou. Míša si odchytal několik zápasů, pak se na brankářském postu vystřídali ještě Míša Lukáš a Fanda Poupě. Na turnaji se nám dařilo méně než předcházející den v Unhošti, ale sehráli jsme kvalitní utkání proti silným soupeřům.

Naše zápasy:

FK Viktoria Žižkov 4:2, FK Mladá Boleslav 0:3, ABC Braník 2:5, SK Štětí 4:1, FK Ústí nad Labem 0:2

Branky:

Vojta Strnádek 4, Fanda Poupě 3, Míša Folprecht 2, Adam Procházka 1

Sestava:

Folprecht – Procházka, Berky, Slabý – Strnádek, Poupě, Olišar, Lukáš