ZLATÁ MEDAILE JE NAŠE !

Je poslední lednový den roku 2016 a nemocemi zdecimovaný tým FC ZLIČÍN a jejich sedm statečných se schází do chladného rána na halový turnaj u nás na Zličíně.Jaká jsou očekávání? Uhrát co nejlepší výsledek a třeba znovu získat medailové umístění .KDO NEBYL NEUVĚŘÍ!

Je poslední lednový den roku  2016 a nemocemi zdecimovaný tým FC ZLIČÍN a jejich sedm statečných se schází do chladného rána na halový turnaj u nás na Zličíně.Jaká jsou očekávání? Uhrát co nejlepší výsledek a třeba znovu získat medailové umístění .KDO NEBYL NEUVĚŘÍ!

Turnaj ročníku 2010 se rozjel na plné obrátky a my v prvním zápase jednoznačně přejedeme FAAZ BÍLÝ TÝM,  4:0  (FAAZ  do turnaje nasadil rovnou dva týmy-FAAZ BÍLÝ, FAAZ ČERVENÝ). Jeden zápas odpočinek a chystáme se na tým SK SLAVIA PRAHA, KTERÝ TU MĚL DVA TÝMY-SKS BÍLÍ,SKS ČEVENÝ.

Nám los přisoudil SKS BÍLÝ tým a s přehledem vítězíme 4:1 !!!

Třetí utkání nastupujeme proti týmu FK METEOR PRAHA vítězství 5:0 bylo na světě!!!

Sám sebe přesvědčuji, že medaile je tak blízko ale i zároveň daleko ještě jedno vítěství a cinká to klukům na krku!!!

V sedmi uhrát medaili? Ještě k tomu, když obrana Raul a Filip Mencl vůbec nestřídají?

Čtvrtý a velmi důležitý zápas s FK ROKYCANY- Drama až do konce ale vítězství 2:1 je tam!!!!! A co jestě? HŮŘE JAK TŘETÍ NESKONČÍME!!!!!

KLUCI TO JEŠTĚ ALE NETUŠILI A JÁ JE NABÁDAL K TOMU, ABY I PÁTÝ ZÁPAS S FAAZ ČERVENÝ tým - VYHRÁLI A STŘÍLELI HODNĚ BRANEK,  KTERÉ JSOU V KONEČNÉM ZÚČTOVÁNÍ TAKY DŮLEŽITÉ.

VYSOKÉ VÍTĚZSTVÍ 6:0 BYLA JASNÁ POZVÁNKA A VSTUPENKA NA FINÁLE PROTI SKS ČERVENÝ tým,  KTEŘÍ TAKÉ NEPOZNALI V PĚTI ZÁPASECH HOŘKOST PORÁŽKY. CELÁ HALA SE CHYSTALA NA VYVRCHOLENÍ TURNAJE. ZLATÁ BYLA TAK BLÍZKO JAKO NIKDY PŘEDTÍM A JÁ TO KLUKŮM KLADL NA SRDCE. BYLI UNAVENÍ, TAHALI NOHY ALE V SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO JAKOBY NAŠLI V SOBĚ ZASE SÍLU.

BOHUŽEL ZAČÁTEK JAK Z HORORU UŽ V 10 VTEŘINĚ PROHRAVÁME 1:0!

ALE TO BY NEBYLI MÝ KLUCI - K VYROVNÁNÍ ZAVELEL KDO JINÝ NEŽ KAPITÁN MUŽSTVA MATYÁŠ NENECHAL BRANKÁŘE JEN TAK ROZEHRÁT A VYROVNAL NA 1:1!!!!!  ZÁPAS TO BYL VELMI VYROVNANÝ NAŠI KLUCI HNÁNI HLASITOU PODPOROU SVÝCH RODIČŮ DALI NA 2:1 A TREFIL  SE FILIP MENCL VEDEME 2:1!!!!! V TU CHVÍLI BYLI DOKONCE 4 MIMUTY.4 MINUTY NÁS DĚLILO OD ZLATA ALE TÝM UŽ BYL UNAVENÝ A BOHUŽEL  90 VTEŘIN PŘED KONCEM BYLO SROVNÁNO 2:2! ALE TO BY NEBYLI MÝ KLUCI PŘECE!!!!!! MOJE ZLATÍČKA 45 VTEŘIN PŘED KONCEM DÁVÁME NA 3:2!!!!!! RODIČE EXPLODUJÍ RADOSTÍ KLUCI SE RADUJÍ A JE TO BLÍZKO OPRAVDU BLÍZKO!!! POSLEDNÍCH 45 VTEŘIN BYLA SNAD VEČNOST ALE 10 VTEŘIN PŘED KONCE KDY MÍČ KONČÍ V AUTU HLASITĚ ODPOČÍTAVAJÍ RODIČE POSLEDNÍ SEKUNDY A DÁMY A PÁNOVÉ TÝM FC ZLIČÍN MÁ ZLATO!!!! TA RADOST BYLA OPRAVDU VELIKÁ -  CELÁ HALA TROCHU NECHÁPALA CO SE DĚJE ALE TORZO SEDMI STATEČNÝCH PROŽILO SVOU POHÁDKU SE ŠŤASTNÝM KONCEM A JÁ JSEM BYL NA KLUKY TAK MOC PYŠNÝ A HRDÝ!!!!!!!!

CO SE TÝČE BRANEK MATYÁŠ DAL 8 BRANEK,  FILIP MENCL 3 BRANKY. TREFIL SE I FILIP KOLEV, RAUL A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ VOJTA.

TENTO TURNAJ UKÁZAL, ŽE PŮL ROKU TRÉNINKŮ PŘINESLO SVÉ OVOCE A KOHO CHCI POCHVÁLIT? NECHCI JMENOVITĚ ALE KAŽDÝ PŘILOŽIL RUKU K DÍLU OD BRANKÁŘE POČÍNAJE PŘES OBRANU A ÚTOK A JAK ŘEKL SÁM ROZHODČÍ A POŘADATEL TURNAJE VYHRÁLI JSME NAPROSTO ZASLOUŽENĚ A PO PRÁVU JSME NAVLÉKLI ZLATÉ MEDAILE.

PRO TYHLE CHVÍLE DĚLÁM FOTBAL KLUKY UČÍM RADOVAT SE  ALE I PŘÍJMAT PROHRY.  DNES SI ALE VYHRÁT ZASLOUŽILI BYL TO TÝM S VELKÝM SRDCEM A OPĚT SE POTVRDILO, ŽE NIKDO Z TÝMŮ NEDRŽÍ PŘI SOBĚ TAK JAKO MY!!!!

Myslím, že to je ta  nejlepší pozvánka na daší turnaj 7.2.2016 opět v naší domácí hale! 

MOC DĚKUJU VŠEM HRÁČŮM A RODIČŮM ZA SKVĚLÝ ZÁŽITEK A PŘEJME SI, ABY JICH BYLO VÍC A VÍC A KLUKY TO HLAVNĚ BAVILO A NADÁLE BYLI TÝM S VELKÝM T.

 

DĚKUJI MOC TRENÉR

Kouba Tomáš