Zklamání přišlo po přestávce !

Po velikonoční pauze jsme nastoupili k prvnímu jarnímu domácímu zápasu proti mužstvu Čechie Smíchov.

Od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec a byli to hosté, kteří udávali tempo zápasu. Kluci díky solidnímu pohybu dobře eliminovali rychlost některých hráčů hostujícího mužstva a tím jsme drželi čísté konto.  Hosté byli aktívnější, ale jejich snaha končila před naším vápnem. Bohužel v 17.min se hostům povedla pěkná kombinační akce,  na kterou jsme nestačili 0:1. Po vedoucí brance hostů se obraz hry trochu změnil a i domácí začali ohrožovat hostující branku, bohužel bez brankového efektu.

Druhý poločas už z naší strany byl špatný. Mužstvo  už nebylo tak důrazné a jen díky nemohoucnosti hostí byl rozdíl jen jednobrankový !  V posledních minutách jsme přeskupili hráče a pokusili se vyrovnat. Bohužel naše dvě brankové příležitosti zůstaly nevyužity. Naopak hosté  využili rychlý brejk a potvrdili, že si odvezou tři body. V poslední minutě jsme ještě jednou inkasovali na konečných 0:3.

2.třída sk.C, 13. kolo, neděle 07.4.2013, 13:00

FC Zličín 0:3 Čechie Smíchov

FC Zličín Ďubašík - Šibrava, Barák, Žídek, Mattes, Šída, Vinš, Janouch, Heller, Latowski, Janouch, Urlas,