Zbytečná ztráta na hřišti v Bohnicích.

V neděli 22.9. 2019 jsme v rámci zápasu 5.kola přeboru staršího dorostu zajížděli na hřiště Slovanu Bohnice.

Zápas, který jsme výsledkově a hlavně herně měli zvládnout lépe,  jsme bohužel vůbec nezvládli a tak z Bohnic odjíždíme s bodem, který je asi spravedlivý vzhledem k vývoji dění na hřišti!  Začátek zápasu opět ( !!! ) nezvládáme a domácí mají dvě velice nadějné příležitostí, které naštěstí zůstávají nevyužity. I my se dostáváme do zakončení, ale co třeba nedá Max, kdy netrefuje do prázdné branky. A tak  jak se stává již tradicí, přichází roh, který hlavou proměňuje Bartoška -  0:1. O dvě minuty je srovnáno, propadáme ve středu hřiště  - 1:1. O chvilku později opět špatně dostoupení hráči, nedůraz a domácí  střelou z těžkého úhlu jdou do vedení – 2:1. Pak se snažíme hrát, ale naše laciné ztráty nás hodně brzdí. Těsně před poločasem se prosazuje Karták a srovnává na poločasových 2:2.

Druhý poločas začínáme aktivně, ale po pěti minutách opět prohráváme, když jsme ,,vymysleli minelu“ ve vápně, kterou domácí trestají  - 3:2. Na obdrženou branku ale opět po chvilce reagujeme vyrovnáním, když se podruhé v zápase prosazuje Karták – 3:3. V této fázi jsme velice aktivní a vytváříme si tlak, který se nám podaří zužitkovat a dostat nás do vedení. V 66.min. se po střeleckém trápení konečně prosazuje Max Hastrdlo – 3:4. Místo, abychom si  tento trochu bláznivý zápas  pohlídali, tak prakticky z protiútoku propadáme na naši pravé straně a je srovnáno -4:4 ! Do konce zápasu měla ještě obě mužstva několik příležitostí, které ale už zůstaly nevyužity. Zápas tedy končí nerozhodně a je jen na nás, abychom se z tohoto zápasu poučili, protože některé chyby a řešení situací, jsou hodně naivní ….

Slovan Bohnice :  FC Zličín  4:4 ( 2:2 ) Branky : 26., 31. a 50. Nouzák, 67. Růžička -   24. Bartoška,  45. a 54. Karták,  66. Hastrdlo.

Sestava FC : Hrubeš – Veverka(85. V. Pronin ), Bartoška, Forejtek, Kovernikov , Vinš (58. Žídek),  Šída, Vaněček,  Kyloušek,  Karták, Hastrdlo.