Zbraslav nad naše síly

Béčko tentokráte zajíždělo na půdu Zbraslavského SK a potýkalo se s několika absencemi.

Úvod zápasu bylo béčko lepší, drželo míč, ale do vápna jsme se nedostávali. Domácí to zkoušeli také postupným útokem, ale výsledkem byla jedna střela doprostřed branky a pokus o lob našeho brankaře, který nebyl přesný. Domácí poprvé udeřili v 26. minutě Bobysud se ocitl ve volném prostoru, udělal kličku i brankařovi a ani tři bránící hráči na brankové čáře nedokázali zastavit míč, 1:0. Za dvě minuty bylo ještě hůře Syed Ahmed podskočil míč, domácí ho vrátili ještě hlavou do ohně, kde se nejvýše vydral bývalý zličínský hráč Hájek a hlavou zvýšil na 2:0. Hosté kontrovali několika střelami, ale Zelený mířil vedle, Rajský zase vyklepal rukavice domácímu brankaři. V 35. minutě si naběhl Bláha na dlouhý centrovaný míč a hlavou ho uklidil k levé tyči Zličína, 3:0.

Druhý poločas bylo béčko znatelně lepší, ale dojelo na neproměňování šancí. Navíc v 52. minutě Zbraslav po rychlém kontru a centru na zadní tyč zvýšila Vejvodou na 4:0. V 64. minutě vykřesal jiskřičku naděje Zbožínek, který si došel pro penaltu a tu sám také proměnil, 4:1. Poté jsme to mohli ještě zdramatizovat, ale to bychom nesměli z malého vápna přestřelovat domácí branku jako se to povedlo Rajskému a Šindelářovi. Několik našich pokusů šlo také vedle. Domácí v závěru měli ještě 2 příležitosti, ale trestný kop šel těsně vedle a velkou šanci domácí zazdili když stačilo jen trefit odkrytou branku a ne vracejícího se brankaře hostů.

Sestava: Rosendorf – Syed Ahmed Adeel, Sochor, Šindelář, Kočí (72. Roubíček) – Rajský, Jícha „K“, Zelený, Sadibo Mané, Portych - Zbožínek