Závěrečný turnaj nám nevyšel !

V neděli 19.6.2016 jsme na Zličínském hřišti pořádali již tradiční turnaj o pohár starostky MČ Praha 5 Zličín, který byl pořádaný pro ročník 2004 a mladší.

V neděli 19.6.2016 jsme na Zličínském hřišti pořádali již tradiční turnaj o pohár starostky MČ Praha 5 Zličín, který byl pořádaný pro ročník 2004 a mladší.

Letos musel být turnaj kapacitně omezen, protože z důvodu výstavby nového zázemí FC nebylo možné turnaj uspořádat ve větším počtu účastníků. Za příjemného počasí, které nám celý den přálo nastoupilo do turnaje celkem šest mužstev – FC Zličín A, FC Zličín B, SK Motorlet, Sokol Řepy, FA AZ a  Slavoj Vyšehrad. Bohužel našemu A-mužstvu se turnaj nevydařil nejlepší formě a díky jednomu vítězství, kdy přehráli své mladší spoluhráče z B-mužstva obsadili v konečném pořadí až páté místo, což je zklamání. Jejich mladší spoluhráči z B-mužstva, kteří nastupovali proti starším a fyzicky vyspělejším protihráčům vybojovali dvě remízy ( Vyšehrad a Řepy ) a hodně potrápili favorita soutěže Motorlet, když prohráli o jednu branku. Celkovým vítězem turnaje se stalo mužstvo Fotbalové akademie Alexe Zbura a to díky většímu počtu vstřelených branek, protože jejich zápas s Motorletem skončil nerozhodně 1:1. Bronzové medaile, si odvezli hráči Sokola Řepy.

Konečné pořadí :

  1. FA Alexe Zbura 13b.
  2. SK Motorlet 13b.
  3. Sokol Řepy 7b.
  4. Slavoj Vyšehrad 4b.
  5. FC Zličín A 3b.
  6. FC Zličín B 2b.

 

Nejlepší hráč turnaje : Novosad Jakub – FA AZ

Nejlepší střelec turnaje :  Vorlíček Adam – SK Motorlet

Nejlepší brankář turnaje :  Dubský Ondřej – Sokol Řepy

Fotky z turnaje najdete ve fotogalerii.