Zasloužená dělba bodů

V neděli odpoledne za deštivého počasí jsme sehráli další mistrovské utkání a to se soupeřem z Bohnic. V dnešním zápase jsme potřebovali zabodovat a napravit si tak reputaci z minulého zápasu, kde jsme venku vedli a v samém závěru jsme přišli i o zasloužený bod.

V neděli odpoledne za deštivého počasí jsme sehráli další mistrovské utkání a to se soupeřem z Bohnic.

V dnešním zápase jsme potřebovali zabodovat a napravit si tak reputaci z minulého zápasu, kde jsme venku vedli a v samém závěru jsme přišli i o zasloužený bod.

Do začátku utkání jsme vstoupili dobře. Během pěti úvodních minut jsme si vypracovali hned tři gólové příležitosti, ale bohužel bez zakončení. Soupeře se nám dařilo přehrávat až do doby, než se dostal na dostřel naší branky a svojí první střelou překonal našeho gólmana (byla to hodně povedená střela). Po inkasované brance se hra vyrovnala, hrálo se ve stylu nahoru-dolů. Do konce první půle zbývalo už jen několik minut, když našeho útočníka dokázali hosté zastavit jen pomocí faulu a to v pokutovém území. Penaltu Fanda s přehledem proměnil. Do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas byl podobný prvnímu.  Pokoušeli jsme se dobrými kombinacemi překonat soupeřovu obranu. Po jednom z útoků zastavil našeho útočníka brankář hostů a na pořadu byla už druhá penalta v zápase. Balon si pro změnu postavil kapitán a proměnil (sice se štěstím, ale přeci). Soupeř to nevzdával a začal být čím dál tím víc nebezpečný. Svoji šanci využil, když se zapomněl v obraně stoper (jinak by to byl ofsajd) a podruhé krásnou střelou zakončil. V posledních minutách utkání se zrodili dvě gólovky na obou stranách, ale každou z nich zlikvidovali oba brankáři. Škoda jen, že se nám nepodařilo dát branku ze hry, protože to jinak byl pohledný fotbálek, který se musel líbit.

 

I. třída sk. B, 3. kolo, neděle 18.9.2011, 14:45

FC Zličín 2:2 Slovan Bohnice

Branky Bous, Drábek
FC Zličín Kubina Michal – Málek, Drábek“C, Pavelka, Bous, Vágner, Buckley, Biersak, Müller Jakub, Duben, Stoyka Střídali: Kubina Martin, Kotas, Cvrček, Müller David
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek
FK Bohemians Praha Sokol Řepy 5:0
SK Viktoria Žižkov FK Motorlet Praha 0:5
VOLNÉ FK Řeporyje - Praha 5 :
Slavoj Vyšehrad B SK Střešovice 1911 B 2:4
FK Újezd nad Lesy FK Klánovice 1:4
FC Přední Kopanina Sokol Stodůlky 1:3